Як відключити автоматичне оновлення Opera.

Сучасний браузер Opera досить зручний у використанні, а тому вельми популярний серед користувачів. Якщо у вас одна з останніх версій програм, та ще й англомовна, вам буде важко знайти місце в настройках браузера, де можна відключити автоматичне оновлення .
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Відкрийте браузер Opera. В адресному рядку (куди ви набираєте адресу сайту - скажімо, mail.ru) наберіть opera: config та натисніть Enter на клавіатурі. Ви потрапите в меню тонкої настройки програми. Дане меню в основному викликається вручну, так як подібні настройки не вказані в головній панелі браузера.
2
Знайдіть пункт Auto Update (зазвичай він другий по порядку) і розгорніть цю позицію, щоб елементи настройки були доступні. Параметр Auto Update State зробіть рівним нулю, якщо ви взагалі відключаєте автоматичні оновлення. Проте варто відзначити, що автоматичне оновлення було впроваджено в програму розробниками для того, щоб в режимі реального часу користувач завжди міг отримувати нові версії програми. При відключенні даної функції можуть виникнути різні проблеми з відображенням сайтів.
3
В пунктах Add-ons Check Interval і Update Check Interval встановлюється інтервал, після закінчення якого запитувати Ваше сервер, чи з'явилися нові оновлення і доповнення. На жаль, максимальний розмір параметра всього 30 днів, і вказується він в секундах. Поставте значення рівним 2592000 секунди в обох пунктах, що дорівнює 30 дням.
4
Збережіть зміни, натиснувши на кнопку Save в нижній частині області цього розділу. Opera підтвердить, що всі зміни в програмі повністю збережені. Також варто відзначити, що дане програмне забезпечення попередить, що для зміни деяких налаштувань буде потрібно перезапуск програми. Інші параметри даного пункту, а також інших пунктів конфігурації доступні в допомозі Opera за посиланням http://www.opera.com/support/usingopera/operaini. Ви можете викликати сторінку допомоги, клікнувши на посилання Help на початку сторінки налаштувань.