Як відрегулювати безконтактне запалювання. Як виставити запалювання на уаз.

Система запалювання автомобіля є однією з головних. Без неї немає можливості завести двигун і почати рух. Крім того, неправильно встановлений момент запалювання не тільки доставляє дискомфорт при їзді на автомобілі, але і сприяє підвищеному витраті палива, а в окремих моментах двигун може просто стихнути.
Інструкція
1
Встановіть поршень в першому циліндрі в верхній мертвій точці такту стиснення. Має збігтися отвір на шківі колінчастого вала з штифтом на спеціальній кришці розподільних шестерень.
2
Зніміть з датчика-розподільника пластмасову кришку. Переконайтеся, що електроди бігунка встановилися навпроти виведення від кришки датчика-розподільника, який відмічено цифрою «один» (висновок для проводів свічки запалювання від циліндра).
3
Затяните болтом пластинку октан-коректора в датчику-розподільнику до корпусу приводу таким чином, щоб покажчик збігався із середнім розподілом в шкалі регулювання октан-коректора. Болт має бути зі вставленим в нього покажчиком.
4
Ослабьте болт, який кріпить до корпусу датчика-розподільника пластину октан-коректора. Притримуйте пальцями бігунок проти його обертання, щоб усунути зазори в приводі, поверніть корпус до злиття в одну лінію червоною роторної мітки і вістря пелюстки статора. Закріпіть пластину октан-коректора на коробці датчика-розподільника болтом.
5
Встановіть після цього на місце кришку датчика-розподільника. Перед цим перевірте установку проводів запалювання по відношенню до свічок відповідно до режиму роботи циліндрів в порядку 1-2-4-3, починаючи відлік проти годинникової стрілки. Перевіряйте точність пристрою моменту запалення після кожного регулювання запалювання. Прослухайте роботу двигуна автомобіля при русі.
6
Прогрівайте двигун автомобіля до 80 ° С і, рухаючись по прямій по дорозі, різко збільште швидкість, натиснувши на педаль акселератора. Ідеальним вважається варіант, коли відчувається детонація протягом 2-3 с і машина впевнено набирає швидкість. Тим самим, коли з'являється незначна і короткочасна детонація до 60 км/ч, то регулювання запалювання виконана правильно. В тому випадку, коли детонація виявиться сильнішим, то поверніть за шкалою настройки октан-коректора коробку датчика-розподільника на одну поділку проти годинникової стрілки. Ділення шкали запалювання відповідає зсуву моменту запалення на чотири градуси, вважаючи по колінчастого валу. У разі повної відсутності детонації бажано збільшити кут запалювання поворотом датчика-розподільника за годинниковою стрілкою.