Як відремонтувати бампер самостійно.

Бампер - це енергопоглинаючими пристрій автомобіля. І як випливає з назви, він першим зустрічає перешкоди, гасячи енергію удару і рятуючи більш вразливі деталі машини. Щоб полагодити бампер після серйозної події, необхідно провести його демонтаж.
Вам знадобиться
  • - будівельний фен;
  • - обезжириватель;
  • - фарба;
  • - лак;
  • - полірувальний круг.
Інструкція
1
Підготуйте бампер до ремонту. Для цього зніміть його з машини і добре промийте. Ретельно огляньте деталь, на її поверхні не повинно бути присохлих грудок землі або піску, так як це може відбитися згодом на довговічності нового лакофарбового покриття. Просушіть і знежирте бампер. Знайдіть місце розриву або тріщини і локалізується його, відзначивши межі дефекту.
2
Візьміть будівельний фен і нагрійте поверхню деталі. Врахуйте, що пластик бампера дуже швидко реагує на підвищення температури, і з такою ж швидкістю остигає. Зверніть увагу на заходи безпеки при роботі з будівельним феном. При недбалому ставленні можливі опіки тіла і загоряння одягу. Також треба мати на увазі, що при роботі не над усією площею поверхні бампера, а тільки над певними ділянками, прогрів в обов'язковому порядку повинен здійснюватися з внутрішньої сторони деталі. В іншому випадку, фарба може злізти там, де ремонт зовсім не був потрібний.
3
Доведіть пластик деталі до потрібної кондиції. Акуратно з'єднайте місця розриву бампера або краю тріщини. Переконайтеся, що частини скріплені досить міцно.
4
Відшліфуйте поверхню відремонтованої деталі шліфувальним кругом. Доможіться гладкості поверхні, щоб не виникло проблем з наступним кроком-фарбуванням бампера.
5
Перед фарбуванням протріть бампер і позбудьтеся від дрібних пластикових крихт, що з'явилися після шліфування. Нанесіть шар фарби і дайте їй просохнути. Повторіть процедуру. Після закінчення фарбування і просушування бампера, нанесіть наскільки шарів лаку. Встановіть бампер на автомобіль.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mm9k4pNbXQA
Зверніть увагу
По можливості проводите ремонт і фарбування бампера в запалі-вологозахищеному приміщенні. В іншому випадку пил, осіла на свіжий шар фарби, може зіпсувати всю роботу.
Корисна порада
Дотримуйтесь достатній часовий проміжок при фарбуванні автомобіля. Важливо, щоб шар фарби і лаку встигав добре просохнути.