Як пересадити березу. Пересадка берези.

Береза - дуже красиве дерево, і багато дачників Не проти посадити його на своїй ділянці. Але тут постає питання. Як правильно організувати переміщення саджанця з лісу, щоб він швидко прижився на новому місці?
Інструкція
1
У розпліднику можна купити саджанець різних видів берези - паперової, далекарлійской, даурской, американської та багатьох інших. Але якщо вам хочеться посадити красуню російських лісів, береза повисла, викопайте дикий природний саджанець.
2
Для пересадки берези вибирайте найкращий час в Середній смузі Росії - ранню весну, коли листя ще не розпускаються. Але можна зайнятися цим і восени, хоча є ризик того, що саджанці погано перенесуть зиму.
3
Знайдіть вздовж дороги або на занедбаних полях невеликі дички і виберіть ті, які найбільш вам сподобаються. Переросли деревця, більше метра, краще не брати, вони приживаються набагато гірше.
4
обкопали на штик лопати землю навколо саджанця. Намагайтеся не пошкодити довгі бічні корені, хоча берези не примхлива в цьому відношенні. Тепер починайте заглиблювати лопату під головний корінь і, застосувавши зусилля, витягніть деревце із землі. Зручніше робити це з помічником.
5
Намагайтеся зберегти кому землі на коренях. Для невеликих півметрових саджанців досить 20х20х20. Обмотайте коріння з грудкою землі плівкою або помістіть у відро, після чого можете транспортувати березу на нове місце.
6
Виберіть добре освітлене місце у вашому саду, тоді можна розраховувати на те, що виросте гарне розлоге дерево з довгими звисаючими гілками. У тіні під іншими деревами такого ефекту від повислой берези не дочекатися, вона буде сильно витягуватися, а крона утворюється тільки на верхівці стовбура.
7
Викопайте яму, розмістіть в неї коріння деревця і засипте садовою землею, перегноєм, піском і торфом, взятими у співвідношенні 2: 1: 1: 1. Якщо ви садите березу навесні, то можна додати 200 г комплексного добрива. А якщо восени - то фосфорно-калійного.
Корисна порада
Догляд за пересадженою березою полягає в регулярному поливі, кожні 3-4 дні. Протягом наступних років регулярно підгодовуйте дерево і поливайте в посушливі роки, береза дуже любить воду.