Як розважити гостей в новий рік.

Новий рік - самий чудовий і казковий свято. Зазвичай за столом збирається вся родина, друзі та родичі. Як не перетворити новорічну ніч в банальне поїдання салатів і перегляд телевізора? Чим розвеселити гостей? Як зробити свято по-справжньому цікавим?
Інструкція
1
Головний герой свята, звичайно, Дід Мороз. Його появі будуть раді не тільки дітлахи, а й дорослі. Доручіть бути Дідом Морозом самому веселому людині у вашій компанії. Нехай він принесе з собою подарунки, а вручати їх буде в обмін на віршик на новорічну тематику. Ось побачите, дітям не складе особливих труднощів згадати чотиривірш, а ось підпилим дорослим доведеться потрудитися.
2
Можна обставити видачу подарунків по типу гри у фанти. Тільки завдання роздаватиме Дід Мороз, попередньо витягаючи папірці з мішечка ведучого. Доручення можуть бути абсолютно різними: заспівати, станцювати, прокукарекать.
3
Вибір конкурсів з Дідом Морозом величезний. У веселій і галасливій компанії дуже популярний наступний. В мішок складають різні речі: труси, бюстгальтер, панаму, окуляри, гольфи та інші, головне щоб вони були великого розміру або виглядали смішно і безглуздо. Учасники стають в коло, а Дід Мороз вручає одному з них мішок. Поки звучить музика, гості передають мішок один одному. Як тільки музика зупиниться, учасник, у якого виявився мішечок, дістає з нього одну річ і одягає. Таким чином, через деякий час всі гості будуть одягнені дуже забавно. А якщо компанія ще й напідпитку, то фотографії з цього конкурсу ще довго будуть викликати у вас посмішку.
4
Якщо ви плануєте зустріти в новий рік в карнавальних костюмах, запасіться набором нескладних атрибутів, раптом хтось із гостей про них забуде. Це можуть бути різні шапочки, бантики, антени, ріжки, ковпаки. Сама атмосфера карнавалу значно підніме настрій учасникам застілля.
5
У святкову програму можна включити і інші заходи. Це можуть бути різні пародії, танці, пісні, запуск феєрверків. Головне поставитися до підготовки свята з душею, і гості це обов'язково оцінять.