Як переробити барабанні гальма на дискові. Як переробити сбарабанних тармозов на дискові на газелі.

У продажу з'явилися комплекти для заміни барабанних гальмівних систем на дискові. Їх асортимент настільки широкий, що провести переробку можна практично на будь марці машини.
Вам знадобиться
  • - комплект для переробки;
  • - набір ключів;
  • - гальмівна рідина;
  • - плоска викрутка;
  • - плоскогубці .
Інструкція
1
Роботи по заміні гальмівних систем найкраще проводити в гаражі. Підніміть машину на домкрат, зніміть колеса, на яких будете виробляти переробку гальм.
2
Зніміть гальмівні барабани. Вони можуть знятися легко, а можуть і не піддаватися. Якщо барабани так просто не знімаються, наприклад, через іржу на їх посадочних місцях, візьміть 2 болта М8 і загорніть їх у різьбові отвори на барабані. Вони розташовані близько до посадкового буртику маточини. Звернув болти, поступово затягуйте їх накидним ключем на 13. Намагайтеся виробляти затяжку рівномірно, інакше можна поламати барабан. Зазвичай після кількох поворотів ключа, гальмівний барабан сходить зі свого місця. Крім того, заважати зняти барабан можуть надмірно розведені гальмівні колодки. Якщо на конкретній машині є віконце для регулювання гальмівних колодок, то за допомогою плоскої викрутки відведіть гальмівні колодки від поверхні барабана.
3
Тепер зніміть маточини. У більшості випадків на незалежній підвісці коліс маточина кріпиться на 4 болтах. Просто візьміть відповідний торцевої ключ і відверніть кріпильні болти, потім вийміть маточину разом з корпусом підшипника, щоб вона не заважала подальшому демонтажу гальмівної системи.
4
Видаліть штифти фіксаторів гальмівних колодок. Для цього натисніть на тарілку фіксатора і поверніть її на 90 градусів, щоб вона звільнилася із замку штифта. Зніміть тарілку з пружиною. Виконайте те ж саме з кожної гальмівної колодкою.
5
Зніміть гальмівні колодки. Для цього повністю зведіть регулювальний механізм, інакше вам буде важко демонтувати стяжну пружину. За допомогою плоскогубців зніміть стяжну пружину, потім зніміть одну з колодок, до якої більше нічого не кріпиться, після цього вийміть друга. Від'єднайте привід гальма гальма , знявши стопорне кільце зі штифта на важелі ручника і вийнявши його з отвору в гальмівній колодці. Чи не втратьте нижню пружинку, тиснучу колодки знизу.
6
Вийміть кінець троса стоянкового гальма з кронштейна важеля. Відкрутіть кріпильний болт троса, який зміцнює його до задньої тарілці гальмівної системи. Від'єднайте гальмівну трубку від робочого гідроциліндра. Зніміть задню тарілку барабанного гальма .
7
Візьміть з комплекту дискових гальм тримач гальмівного супорта, закріпіть його на цапфі заднього колеса. Прикріпіть до нього фартух.
8
Встановіть маточину, насадити на неї новий гальмівний диск.
9
Встановіть кріпильну скобу гальмівного супорта (не забудьте поставити пружинки і гальмівні колодки), потім встановіть гальмівний супорт.
10
З'єднайте гальмівний супорт з гальмівною трубкою. Проробіть монтаж нових деталей на другій стороні машини. Зніміть трос стоянкового гальма з машини.
11
Заповніть гальмівні циліндри гальмівною рідиною і видаліть з магістралей повітря.