Як зробити ретранслятор.

Пасивним ретранслятором називається прилад для поліпшення прийому радіосигналу в екранованому приміщенні. На відміну від активного ретранслятора, пасивний не вимагає ні джерела живлення, ні реєстрації в контролюючих органах.
Інструкція
1
Встановіть в місці впевненого прийому сигналу антену, розраховану на роботу в тому діапазоні, в якому передбачається здійснювати прийом в іншому приміщенні. Ця антена повинна бути розташована в місці, в якому в неї гарантовано не може потрапити блискавка, і де вона не може зазнати впливу атмосферних опадів.
2
Підключіть до антени кабель, розрахований на передачу високочастотної енергії в бажаному діапазоні. Даний кабель повинен бути узгоджений з антеною по такому параметру, як хвильовий опір.
3
Проведіть кабель від антени до приміщення, в якому передбачається здійснювати прийом сигналу.
4
Підключіть до протилежного кінця кабелю ще одну антену. Вона, в свою чергу, також повинна бути розрахована на роботу в бажаному діапазоні, а також узгоджена по хвильовому опору з кабелем.
5
В приміщенні встановіть приймальний пристрій, обладнане власною вбудованою антеною. Можна використовувати і малопотужні передавальні пристрої, наприклад, стандартів IMT-MC-450, GSM/GPRS/EDGE, 3G, WiMax, PMR, LPD. А ось потужні передавальні пристрої (навіть діапазону Сі-Бі) спільно з пасивними ретрансляторами використовувати не можна.
6
Випробуйте виготовлений пасивний ретранслятор в роботі. Рівень прийому в приміщенні повинен значно збільшитися. Якщо йдеться про доступ в інтернет, швидкість передачі даних повинна зрости майже до верхньої межі, встановленої використовуваним вами тарифним планом.
7
Якщо в екранованому приміщенні передбачається використовувати апаратуру, що працює в різних діапазонах, використовуйте кілька пасивних ретрансляторів, розрахованих на роботу у відповідних смугах частот.
8
При користуванні передавальними пристроями в приміщенні, обладнаним пасивним ретранслятором , не підносьте їх вбудовані антени близько до голови. Подбайте про те, щоб до антени, розташованої на протилежному кінці кабелю, не підходили близько люди.