Як приховати email.

Виконання приховування своєї адреси електронної пошти може знадобитися для зменшення ймовірності попадання email-адреси в базу спамерських пошукових роботів, що збирають адреси для розсилки спаму на різних форумах, блогах і сайтах. Звичайно, жоден спосіб не гарантує стовідсоткового результату, але кожен по-своєму вирішує поставлене завдання.
Інструкція
1
Використовуйте спеціалізований сервіс для приховання адреси електронної пошти в зображенні. Прикладами таких сервісів служать http://www.mailonpix.ru і http://www.digitalcolny.com/lab/maskemail/maskemail.aspx. До плюсів подібного методу можна віднести можливість розміщення email в заголовку блога, а не тільки на спеціальній сторінці. Останній ресурс, до того ж, надає опцію заміни частини поштової адреси, а не всього тексту, що дуже зручно. Мінусом цього методу є неможливість відображення адреси електронної пошти при відключеному показі зображень.
2
Оберіть метод генерування ASCII-коду для заміни html-коду набором символів при збереженні текстової частини адреси електронної пошти. 7-бітове кодування виконується для зміни букв латинського та інших алфавітів, керуючих символів, знаків пунктуації та десяткових цифр. Скористатися зазначеним методом шифрування email можна за адресою: http://digitalcolony.com/lab/maskemail/maskEmailASCII.aspx.
3
Перейдіть на сторінку http://tools.xplosio.ru/maillink для генерації посилання на адресу електронної пошти, захищений від роботів по збору електронних адрес для подальшого розсилання спаму. До недоліків даного методу можна віднести неможливість відображення email при відключеному Javascript.
4
Використовуйте засоби CSS для використання дзеркального відображення адреси електронної пошти. Функція php strrev дозволяє отримати бажаний результат: .А Властивість direction з параметром rtl дозволить виконати зворотне читання адреси email.
5
Оберіть найбільш легкий для недосвідченого користувача метод текстової маскування для заміни певних частин адреси електронної пошти інтуїтивно зрозумілими символами. Прикладом такого приховування служить використання значення «точка» або «дот» замість символу "." або значення «собака» або «гав» замість символу "@".
Ви б не хотіли, щоб сторонні користувачі запозичували у вас контент або оригінальну структуру документа? Зашифруйте html- код сторінок так, щоб не кожен відвідувач зміг його розкусити. Однак стовідсоткової гарантії від зломщиків поки ще, на жаль, немає.
Інструкція
1
Введіть заборона на копіювання та перегляд html-коду. Для цього вам буде потрібно ввести в документ приблизно наступне:. Скопіювати текст у стороннього користувача не вийде. Хоча, при бажанні, він може зробити скріншот тексту і потім відновити все на своєму комп'ютері.
2
Зашифруйте html-код за допомогою java-скриптів. Створіть новий html-документ приблизно такого виду: приховати кодот інших користувачів.
3
Увімкніть весь текст сторінки в java-скрипт і отримаєте наступне:
4
Щоб ускладнити дешифровку html-коду і зробити вихідний текст («приховати код від інших користувачів»), ви можете переплутати символи в рядках, з яких сформований текст. Наприклад, переписати його справа наліво через два символу в один прохід або написати все в один рядок. Відповідним чином зміните і java-скрипт, заклавши в нього зворотну процедуру розкодування.
5
Скористайтеся програмою-обфуськатор для того, щоб як слід зашифрувати java-скрипт.
6
Зверніть увагу: спосіб з використанням java-скриптів не допоможе, якщо у користувача вони відключені або якщо ваш сайт настільки його зацікавив, що він, у що б то не стало, захоче розшифрувати html-код. Крім того, сторінки, де використовуються скрипти, не індексуються пошуковиками. Так що, якщо ви робите сайт на замовлення, ваше бажання зашифрувати код цілком зрозуміло. Однак після того як ви отримаєте належну вам суму, всю інформацію щодо шифру краще довести до відома замовника або розкодувати сайт.