Як зшити туніку для повної. туніки для повних своїми руками.

Топ є однією з модних і стильних штучок в гардеробі жінки, незважаючи на її статура. Повним жінкам краще вибирати туніку вільного силуету. Вона вигідно підкреслить ваші достоїнства і сховає недоліки. Ви можете носити туніку в будь-який час року, все залежить від того, яку тканину ви віддасте перевагу.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - сантиметр;
  • - швейні шпильки;
  • - нитки в тон.
Інструкція
1
Розведіть руки в сторони. Відміряйте отримане відстань від центру грудей до рукава. Рукава можете зробити за своїм бажанням короткі або довгі. Додайте при вимірюванні по 5-6 см на обробку швів. Врахуйте і те, що коли ви опустите руку, рукав підніметься. Туніка хороша для повних жінок тим, що у неї вільний силует, який приховує всі видимі недоліки фігури.
2
Підберіть підходящу тканину. Для туніки підбирайте соковиті, насичені кольори. Не використовуйте тканину з геометричним малюнком і великими квітами, візуально вона буде додавати вам обсяг.
3
Відріжте шматок тканини. Величина тканини повинна бути в два рази більше відстані від грудей до рукава. Складіть тканину навпіл уздовж і розмістіть її згином вгору. Вам потрібно вирізати отвір під голову, тому, візьміть зручну для вас сорочку і поміряйте ширину ворота. Згідно зразком, виріжте необхідний отвір на середині лінії згину. Краю обробіть тасьмою або, підклавши тканину на сантиметр, обробіть їх оверлоком.
4
Проведіть першу примірку. Визначтеся з довжиною туніки. Повним жінкам краще носити не дуже короткі туніки. Довжина повинна закривати стегно, що візуально зменшить його обсяг. Додайте до цієї довжини кілька сантиметрів на підшивку і відріжте тканину по нижньому краю.
5
Зніміть мірки обхвату рукави і напівобхвату стегон. Складіть тканину подвійно посередині переду. Відкладіть вниз від верхнього згину по боковому зрізу довжину, яка дорівнює напівобхвату руки, додайте 5-6 см на підшитий. По нижньому краю від лінії середини відкладіть в сторону довжину, яка дорівнює половині напівобхвату стегон, також додайте 5-6 см на підшитий.
6
Оберіть бажаний силует туніки. Для повних жінок підійде туніка вільного покрою. Проведіть лінію на тканини, яка з'єднує нижній край рукава з краєм Подолу. Скріпіть боку тканини швейними шпильками і приметайте. Приміряйте туніку . Якщо вас все влаштовує, відступите від шва 1-2 см і відріжте непотрібну тканину. Прошийте на машинці лінії силуету. Обробіть краю рукавів і подолу овелоком. Ваша туніка готова.