Як зробити векторне зображення. в Який програмою краще робити дизайн одягу.

Якщо ви вирішили працювати веб-дизайнером, вам нікуди не дітися від роботи з векторними зображеннями. А, отже, і від відповідних графічних редакторів, наприклад, від Adobe Illustrator.
Вам знадобиться
  • - Adobe Illustrator.
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Illustrator і створіть в ньому новий документ. Для цього клікніть пункт меню File -> New або натисніть гарячі клавіші Ctrl + O. У вікні в випадаючому меню Units задайте Pixels, в полях Width і Height, вкажіть, наприклад, по 500, клацніть ОК. У робочій області програми з'явиться створений вами документ.
2
Виберіть інструмент Rectangle tool (гаряча клавіша M). З його допомогою створіть прямокутник на зображенні - це і є векторний об'єкт.
3
Знайдіть панель налаштувань інструменту (вона знаходиться під головним меню) і пограйте з кольором контуру і внутрішньої порожнини створеного об'єкта. Налаштування Stroke дозволяє поміняти товщину контура. Якщо властивості об'єкта не змінюються, значить, ви якимось чином зняли з об'єкта виділення. Виберіть інструмент Selection tool (гаряча клавіша V) і клацніть по прямокутнику, щоб знову його виділити.
4
За допомогою інструменту Rectangle tool намалюйте ще один прямокутник. Виберіть інструмент Pen tool (P), наведіть курсор на один з кутів новоствореного об'єкта, почекайте поки "х" поруч з ним зміниться на "-", і натисніть ліву кнопку миші. Прямокутник перетвориться на трикутник. Використовуючи маркери навколо цього об'єкта, зробіть з нього трикутник.
5
Наведіть курсор до одного з кутів таким чином, щоб він прийняв вигляд дугоподібної двосторонньої стрілочки. Це означає, що тепер ви можете обертати об'єкт. Додайте його таким чином, щоб він встав вершиною вгору. Колір контуру і внутрішньої порожнини цього трикутника можна міняти таким же чином, як і створеного раніше прямокутника.
6
Перемістіть трикутник трохи вище прямокутника. Тепер створене вами зображення має бути схоже на схематичне зображення одноповерхового будинку.
7
Щоб зберегти результат, натисніть Ctrl + Shift + S, в вікні вкажіть шлях для майбутнього файлу, його формат і натисніть «Зберегти». Стандартний переглядач зображень Windows не вміє спілкуватися з векторними картинками, тому використовуйте для цієї мети Adobe Bridge.