Як вибрати парфумерію.

Парфуми для жінок - свого роду ідентифікаційної номер, що надає їй індивідуальність і неповторність. Саме правильний вибір парфумерної продукції дасть вам можливість відчути себе на висоті.
Інструкція
1
З кожним роком випускається все більше і більше парфумерії, і тим складніше вибрати щось більш-менш підходяще вашому характеру, настрою, вподоби, пори року та способу життя. Варто для початку розібратися, які види парфумерії існують.
2
Духи - найстійкіша, сильна і при цьому найдорожча парфумерна продукція. Достатньо лише декількох крапель на зап'ясті, щоб відчувати аромат протягом усього дня. Духи володіють глибоким, багатогранним і довгограючим запахом.
3
Парфумована вода має як свої плюси, так і мінуси. Однозначно зручна форма випуску: як правило, їх виробляють у вигляді спрею. Відмінне співвідношення ціни і якості, при цьому в туалетних духах міститься достатньо високий відсоток парфумерної композиції, що практично не відрізняє їх по запаху і глибині від справжніх парфумів, однак вони менш стійкі.
4
Туалетна вода - парфумерія на кожен день. Вона доступна жінці практично з будь-яким достатком. Туалетна вода радує широким асортиментом і різноманітною фасуванням: можна зустріти флакони по 30, 50, 75 і 100 мл, що дуже практично і зручно. Однак вона дуже нестійка, тому краще носити з собою невеликий флакон, щоб періодично оновлювати аромат.
5
Визначившись з видом парфумерної продукції, потрібно підібрати відповідний аромат для кожного певного випадку.
6
Існують денні та вечірні аромати. На кожен день можна використовувати туалетний воду з легким і ненав'язливим ароматом. Для цієї мети підійдуть легкі квіткові і цитрусові аромати, а також морські мотиви. Для вечірки, походу в театр, романтичної вечері підійде парфумерія з пряною нотою серця.
7
Вибір аромату залежить також від пори року. Наприклад, влітку краще душитися легкими, свіжими, спокійними ароматами, бо в спекотну погоду запах посилюється в кілька разів. Взимку ж краще використовувати пряні теплі відтінками. Вони гріють душу, настрій піднімається, а всередині стає набагато затишніше.
8
Існують також різні класифікації парфуму, пов'язані з вашим характером або іншими критеріями, за допомогою яких можна підібрати аромат, призначений виключно вам. Так, виділяють різні типи жінок: Весна, Осінь, Зима, Літо. Однак не варто твердо слідувати таким рекомендаціям. Купуйте парфумерію під ваш настрій, і тоді духи або туалетна вода радуватимуть вас приємними емоціями протягом усього дня.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JVMhNeNdo0c