Як іммігрувати в Європу. Як виїхати на ПМП до Австралії.

Переїзд в Європу багато хто вважає прекрасною можливістю влаштувати своє життя. Однак уряди країн Євросоюзу зовсім не мають наміру збільшувати кількість населення за рахунок припливу можливих претендентів на посібники і всіляко перешкоджають цьому переїзду. Вас це не зупиняє? Тоді шукайте найбільш підходящі для себе варіанти імміграції.
Інструкція
1
Виберіть країну, куди ви хотіли б переїхати. Визначте критерії, які для вас особливо важливі - знання мови, можливість відкриття бізнесу, наявність ділових партнерів, родичів і друзів. Врахуйте і особливості клімату, вартість медичної страховки, можливість доступної освіти для дітей.
2
Якщо у вас немає сім'ї і дітей, найпростіший спосіб виїхати в Європу - стати студентом одного з європейських вузів. В разі успіху вам гарантований тимчасовий вид на проживання, можливість вдосконалювати мову і час для пошуку робочого контракту. Претендувати на статус студента може людина, що має російський диплом бакалавра або що є студентом російського вузу. Необхідно добре знання англійської мови, а в ідеалі - і мови країни, куди ви їдете вчитися.
3
Молоді до 28 років можна розглянути варіант поїздки по програмі au pair. Програма передбачає життя в родині, допомога по господарству та догляд за дітьми паралельно з вивченням мови країни перебування. Програма передбачає річний контракт, який можна продовжити. Потім доведеться виїхати. Але дуже багато дівчат-au pair за час роботи знайомляться з місцевими молодими людьми і виходять заміж, тим самим, отримуючи легальну можливість залишитися в країні.
4
Для жінок більш старшого віку, які не володіють іноземною мовою, заміжжя часто є єдиним варіантом легального переїзду в Європу . Познайомитися з підходящим кандидатом можна через шлюбне агентство або на спеціалізованих сайтах. Залежно від законодавства конкретної країни через 2-5 років після заміжжя ви отримаєте постійний вид на проживання.
5
Варіант з покупкою нерухомості дає право в'їзду лише в деякі європейські країни. Але найбажаніші для іммігрантів Німеччина і Франція не вважають наявність нерухомості приводом для видачі посвідки на проживання. Зате, наприклад, купивши нерухомість на Кіпрі цілком можна претендувати на постійне перебування в країні.
6
Отримати роботу в європейських країнах складно - сьогоднішня економічна ситуація не збільшує, а скорочує кількість робочих місць. Зате можна спробувати реалізувати варіант відкриття власної справи в обраній країні. Більш прихильні до підприємців Чехія, Греція, Болгарія, Кіпр. Ці країни зацікавлені у вкладеннях у власну економіку. Майте на увазі, що мова йде про суму в кілька сотень тисяч євро. Якщо у вас є відповідна сума, цей варіант для вас.
7
Найскладніший варіант переїзду - імміграція родини. Майте на увазі, що варіант в'їзду в якості біженця для росіян майже неможливий, оскільки в Росії немає військових конфліктів. Тому сім'ї зазвичай переїжджають по частинах. Наприклад, дорослі діти їдуть на навчання, підшукують постійний робочий контракт і перевозять батьків за програмою возз'єднання сім'ї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9QhGbDOeV7g
Зверніть увагу
Не варто виїжджати в Європу нелегально. У разі виявлення вам загрожує депортація з подальшою забороною на в'їзд до країн Євросоюзу.
Корисна порада
Якщо ви розумієте, що у вас немає вагомих причин для переїзду в обрану країну, розгляньте варіант переїзду в інше, більш лояльне до вашої ситуації держава. Отримавши постійний вид на проживання, а згодом і громадянство будь-якої з країн Євросоюзу, ви купуєте право на вільне переміщення по території Європи та право жити в будь-якій європейській країні.