Як весело зустріти Новий рік вдома.

Не кожен рік вдається відзначити свято в ресторані, будинку відпочинку або в захоплюючій поїздці. Зустріч Нового року в колі сім'ї та друзів теж може стати незабутньою і повною вражень. Попередня розробка сценарію допоможе весело зустріти Новий рік вдома.
Інструкція
1
Визначтеся з бажаннями. Прислухаєтеся до себе - хотіли б ви провести свято в галасливій компанії або віддаєте перевагу тихе сімейне застілля. Нереалізовані плани можуть знайти відображення в сценаріях вечора - тематичні вечірки допоможуть різноманітно і весело зустріти Новий рік вдома (гавайська дискотека в пляжних костюмах, вечір східної казки, російська ярмарок і пр.).
2
Приготуйте ігри та змагання. Заздалегідь продумайте, які види жартівливих змагань прийнятні - старше покоління не завжди в захваті від конкурсів на найбільшу кількість випитого спиртного, а діти просто не зрозуміють сенсу деяких змагань. Оптимальний варіант - ігри з перевдяганнями, вгадування загадок і шарад, конкурс талантів і т.д. Крім виступів, які потрібно приготувати заздалегідь, підготуйте 2-3 імпровізованих номера - сюрпризи люблять всі.
3
Передивіться звичне меню святкового столу. Відступите від традиції рясних бенкетів та перегляду телевізора. Розгляньте варіант шведського столу з великою кількістю легких закусок. Не варто відмовлятися від гарячих страв, але не треба перетворювати вечір в «свято живота». Більше фруктів, овочів, соків. Проявіть винахідливість в прикрасі столу і страв - завжди приємно створити відчуття свята у всьому.
4
Влаштуйте салют. Безпрограшний варіант для сімей з дітьми. Ніхто так не радіє гучним вибухів і різнобарвним ефектам, як діти. Загальний настрій веселощів і щастя неодмінно охопить всіх присутніх. Заздалегідь подбайте про безпеку домочадців, вибирайте сертифіковану продукцію.
5
Погуляйте. Прогулянка піде на користь усім представникам сім'ї. Молодь отримає можливість пошуміти, поспівати пісні, поводити хороводи навколо новорічної ялинки, а старше покоління подихає морозним повітрям і порадіє разом з усіма.