Як переїхати жити в інше місто. Як студенту пережити переїзд в інше місто.

Зміна звичного укладу життя часто супроводжується переїздом. Життя в іншому місті передбачає насамперед зміну місця роботи, поліпшення або погіршення житлових умов, встановлення нових зв'язків і зав'язування відносин з людьми.
Інструкція
1
Оберіть місто, в який ви хочете переїхати. Як правило, жителі невеликих міст переїжджають в мегаполіси, а жителі великого міста тяжіють до невеликих поселень. Добре обміркуйте свій вибір, адже на новому місці перший час буде дуже складно. Краще вибрати місто, в якому проживають ваші знайомі, друзі або родичі, які зможуть вас підтримати у важкій ситуації.
2
Хороший шанс переїхати жити в інше місто - це отримати запрошення на роботу. Обговоріть заздалегідь всі умови, які пропонує вам роботодавець. Деякі компанії надають службові квартири і кімнати або оплачують знімну квартиру.
3
Якщо ви кінчите школу або середній спеціальний навчальний заклад, спробуйте вступити до ВНЗ, що знаходиться в іншому місті . Зателефонуйте до приймальної комісії університету та дізнайтеся особливості надходження, чи надається гуртожиток іногороднім студентам. Всю необхідну інформацію також можна знайти в інтернеті на офіційних сайтах інститутів.
4
Вирішіть питання з нерухомістю. Знайдіть квартиру або кімнату, в якій ви будете проживати в іншому місті . Визначтеся, будете ви продавати нерухомість в рідному населеному пункті і купувати в іншому. Пам'ятайте, що вартість квартири в мегаполісі на кілька порядків вище, ніж в невеликому місті , тому доцільніше буде купити житло в спальному районі міста або в при місті . Будьте готові до того, що вам потрібно буде узяти кредит на відсутню суму, тому краще спочатку влаштуватися на роботу, яка буде приносити стабільний високий дохід, а потім вже брати кредит на житло і продавати нерухомість в рідному місті .
5
Займіться перевезенням речей. Для цього можна найняти великовантажний автомобіль, в який помістяться всі речі і меблі, або замовити вантажний контейнер для перевезення літаком або поїздом.
6
Зареєструйтеся за новим місцем перебування, встаньте на облік в місцевому відділі військового комісаріату (якщо ви є військовозобов'язаним громадянином). Поміняйте документи, в яких вказано місце постійної реєстрації (ІПН, медичний поліс і т.п.).