Як зробити колір прозорим у Фотошопі. Як у фотошопі зробити так щоб зображення стало прозорим.

В деяких випадках, наприклад, при оформленні сайту можна зіткнутися з ситуацією, коли фон зображення жодним чином не поєднується з кольором самого сайту. Очевидне рішення - зробити цей фон прозорим.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте в Adobe Photoshop потрібну картинку (пункт меню «Файл» (File) -> "Відкрити" (Open) або гарячі клавіші Ctrl + O). Клікніть пункт меню «Виділення» (Select) -> «Колірний діапазон» (Color Range). З'явиться вікно «Колірний діапазон» (Color range).
2
Знайдіть пункт «Вибрати», він знаходиться в самому верху вікна. Клікніть по ньому. У меню, ви можете вибрати групу кольорів або тонів, які згодом можна зробити прозорими. Тобто тільки червоні кольори, тільки зелені, блакитні або тільки середні тони, тіні і т.д. Якщо вам потрібно точково вибрати якийсь один колір вкажіть в цьому пункті «За зразками».
3
Знайдіть пункт «Розкид» (Fuzziness) - з його допомогою можна розширити діапазон обираних квітів. Нижче знаходяться пункти «Виділена область» і «Зображення». Якщо вибрати перший, то в превью-віконці програми буде попередньо відображатися виділена область. Якщо другий, то зображення буде показано цілком.
4
У правій частині вікна знаходяться три кнопки з зображенням піпеток. На першій з них просто піпетка, на другий - піпетка з плюсом, а на третій - з мінусом. Натисніть на першу і клікніть в превью-віконці або на самому документі по тому кольору, що ви хочете зробити прозорим. Виберіть пункт «Виділена область», щоб побачити, які ділянки зображення вибралися.
5
Якщо ви хочете додати до виділеного кольором ще один, натисніть на «Піпетка +», а потім клацніть по цьому кольору. Якщо відняти, то дійте аналогічним чином, тільки за допомогою «Піпеткі-». Вибравши необхідний колір (або кольору), натисніть ОК. Як бачите, в документі вибрані кольори стали виділеними.
6
У списку шарів (якщо він відсутній, натисніть F7) натисніть правою кнопкою миші по фону, в меню оберіть «Із заднього плану», а в наступному вікні - одразу ОК. Фон перетвориться в шар. Натисніть Delete на клавіатурі. Виділені ділянки стануть прозорими.