Як лікувати розрив м'язів. народний метод лікування розриву литкового м'яза.

Розриви м'язів можуть бути повними і неповними. Найчастіше розриваються ті м'язів и, які знаходяться в стані скорочення, а також напруги: четирехглавая м'язів а стегна, пряма м'язів а живота, литковий м'язів а, довга головка двоголового плечовий м'язів и при піднятті тяжкості. При розриві м'язів и відзначаються, як правило, різка локальна біль і порушення функції.
Інструкція
1
Відразу після розриву прикладіть холод. Потім проведіть знеболювання.
2
При неповному розриві м'язів сприятливий результат дає консервативне лікування (накладіть в положенні розслаблення м'язів и давить пов'язку, дотримуйте спокій). Уникайте будь-яких рухів і носите таку пов'язку на протязі двох тижнів.
3
Також існують народні методи лікування розриву м'язів . Візьміть золу пагонів виноградної лози і змішайте її з оливковою олією в наступній пропорції: 1: 4.
4
Залийте 3 чайні ложки квітів волошки півлітра крутого окропу. Потім отриману рідину залиште настоюватися протягом 1 години, потім процідіть. Пийте цей відвар по 1/2 склянки не менше 3 разів на день.
5
Використовуйте свіжі стовчене листя гіркого полину. Вони є незамінним болезаспокійливу засобом.
6
Хорошим засобом для лікування припухлості при розриві м'язів є манжетка звичайна. Залийте сто грам листя даної рослини півлітра окропу, настойте 4:00, а потім процідіть. Робіть з отриманого настою компреси. Накладайте їх прямо на хворе місце на тридцять хвилин. Цей настій володіє ефективним кровоспинну дію і добре вбиває мікроби.
7
Через 10-20 днів можете перейти до активного методу лікування (наприклад, до масажу і гімнастики). Зміцнення гомілки допоможе вам зняти біль в ікрі. Насипте один кілограм рису в панчоху, а потім покладіть його на пальці ніг в положенні сидячи на стільці, зігнувши коліна. Далі, не відриваючи п'яти від самої підлоги, намагайтеся нахилитися вперед і підтягнути свої пальці до гомілки. Така вправа зміцнює м'язів и, які відповідають за розгинання пальців, в результаті цього зменшується навантаження на ікру.
8
При повному розриві м'язів и вчиняється її зшивання з подальшою обов'язковою іммобілізацією кінцівки спеціальної гіпсовою пов'язкою. Дану пов'язку необхідно носити протягом 3 тижнів. Потім призначаються фізіотерапевтичні процедури, масаж і лікувальна фізкультура.