Як плести афрокоси. Як заплести багато кісок самій собі.

Афрокосички - це не тільки модно, але і досить практично. Їм не потрібен особливий догляд, та й про часте миття волосся можна забути. До того ж афрокосічкі створюють надійний захист волоссю від впливу сонячних променів, пилу та інших факторів зовнішнього середовища. Процес плетіння африканських кісок довгий, але в результаті можна знайти абсолютно новий оригінальний образ, який виділятиме вас з натовпу і приковувати зацікавлені погляди.
Інструкція
1
В афрокосічкі вплітаються як штучне волосся, так і бавовняні або акрилові нитки. Мінімальною довжиною волосся, при якій можливо створення африканських кісок з вплітанням в них ниток, вважається 4-5 см. Якщо ви збираєтеся плести їх самостійно, то доведеться використовувати для цього тільки своє волосся.
2
Перед початком плетіння ретельно прочешіть волосся. Не рекомендується напередодні мити голову, так як чисті локони будуть розсипатися в руках і щільних красивих кісок не вийде.
3
Акуратно розділіть волосся на невеликі рівні квадрати. Закріпіть шпилькою або затискачем кожен окремий локон.
4
Якщо ви вперше вирішили плести косички, щось не намагайтеся зробити їх дуже багато. По-перше, для першого разу у вас навряд чи вийде зробити все бездоганно, а по-друге, не звиклі до такого навантаження руки швидко втомляться.
5
Починайте заплітати кожен локон в косичку, для чого вибирайте той метод, який вам подобається, і який ви робите бездоганно. Найкраще для цього підходять «русалочий хвіст» або «французький колосок». Кіски плетуться знизу, відділяючи пасма волосся у шиї, а верхні при цьому зібрані в хвіст.
6
Плетіть косички до самого кінця, а кінчики обробіть спеціальним клеєм. Можна також вплітати в коси стрічки або декоративні намистини.
7
Намагайтеся, щоб локони для кісок були розподілені максимально рівномірно по всій поверхні голови.
8
Якщо ви будете додавати до своїх локонам штучні або натуральні волосся, то під кожну пасмо свого волосся підкладайте вузол з штучними волоссям, а потім починайте плести кіску разом з ними.
9
заплітає афрокосічкі якомога тугіше, щоб вони були прямими.
10
Закінчивши нижній ряд, переходите на рівень вище (приблизно 2 см від нижнього ряду). У кісок повинні бути ідеально рівні ряди і відстань між собою. Відразу ж закріплюйте кінчик коси воском, клеєм або бусиною.
11
Якщо ви бажаєте отримати якісний результат і не витрачати зусилля на самостійні спроби, то краще звернутися в салон, в якому спеціалізуються на плетінні афрокосичек.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rM0aQvbCuOo
Плетіння африканських кісок - це досить важкий і монотонний працю, але результат того вартий. Адже в підсумку виходить оригінальна і стильна зачіска. Причому можна заплести косички самого різного кольору і фактури, використовуючи сучасні матеріали: гофре, косички «Зі-зі» або канекалон.
Вам знадобиться
  • - гребінець з рідкісними зубцями;
  • - спеціальні нитки для брейдинг або косички «Зі-зі»;
  • - клей для брейдів або силіконові резиночки;
  • - прикраси для афрокосичек.
Інструкція
1
Перед початком плетіння африканських кісок Не мийте голову, оскільки чисте волосся розсипаються і буде практично неможливо плести. Якщо волосся злегка брудні, то це багато в чому полегшить роботу.
2
Волосся ретельно розчешіть, а потім виділіть проділ в потиличній частині. Щоб інші волосся не заважали при плетінні, зберіть їх шпилькою на маківці. Виділіть ділянку в потиличній зоні і розділіть його на прядки необхідної ширини.
3
Візьміть одну пасмо і розчешіть її. Потім прикріпіть одну нитку для брейдинг в прикореневу зону. Поділіть пасмо на 3 рівні частини і почніть плести звичайну косичку, вплітаючи нитки канеколона. Плетіння повинно бути дуже тугим.
4
Дуже зручно зафіксувати кінчик коси спеціальним апаратом, таке кріплення роблять в салонах краси. У домашніх умовах можна використовувати спеціальний клей. Обмажте їм кінчик кіски і дайте висохнути. Ще один спосіб фіксувати афрокосічкі - закріпити їх тонкими силіконовими резиночками.
5
Заплетіть таким же способом все прядки в потиличній частині голови. Потім відокремте частину волосся до маківки і заплетене наступний ряд кісок, як описано вище. Продовжуйте робити проділ і плетіть тугі кіски до скроневої зони. Прикрасьте афрокоси намистинками або маленькими заколочками.
6
Більш проста зачіска у виконанні, але не менше ефектна, це афрокосічкі «Зі-зі». Цей легкий синтетичний матеріал вже заплетена, тому досить вплести кожну косу в прядки волосся майбутньої власниці зачіски. До того ж зи-зи вони випускаються як прямими, так і гофрованими, і можуть мати найрізноманітніші відтінки. Тому не важко підібрати коси як натурального кольору в тон волоссю, так і будь-якого іншого.
7
Волосся ретельно розчешіть і зберіть на маківці. На потилиці виділіть тонку прядку. Вона повинна бути такою ж товщини, як і косичка. Штучну косу «Зі-зі» складіть навпіл. Тримайте пасмо волосся в лівій руці, а косичку у правій. Вставте волосся в вийшла петельку складеної навпіл косички і затягніть її. Розділіть пасмо з натурального волосся на 2 частини і вплетіть їх в штучну косичку «Зі-зі». Відокремте наступну прядку і вплетіть її також в косичку. Рухайтеся від потиличної частини до маківці і скронь.
Корисна порада
Мийте голову не рідше одного разу на тиждень. Зробіть розчин з шампуню і води і нанесіть його на шкіру і прикореневу область волосся. Злегка помасажуйте і змийте великою кількістю води. Мити косички повністю не потрібно.