Як поставити пароль на excel документ. xls file Як встановити пароль.

В електронних таблицях Excel часто виробляються різні фінансові розрахунки. Вкрай небажано, щоб ця інформація потрапляла третім особам. Тому виникає необхідність установки пароля на документи Excel. Зробити це можна за допомогою самої програми.
Вам знадобиться
  • ПК, програма Excel 2003, уміння працювати з електронними таблицями
Інструкція
1
Завантажте програму для роботи з електронними таблицями Excel 2003 (це на сьогоднішній день найбільш популярна версія). Створіть потрібну таблицю і зробіть в ній розрахунки, заповнивши її. Можна просто відкрити вже готовий файл Excel, що містить готову таблицю. Файли, створені за допомогою цієї програми мають розширення .xls.
2
Після того як файл відкритий, приступайте до створення пароля, для цього виконайте такі дії: • знайдіть в меню, у верхній частині вікна пункт «Сервіс» і клацніть по ньому лівою кнопкою миші; • в відкрився підміню, знайдіть і клікніть мишею рядок "Параметри», в результаті чого відкриється вікно; • у верхній частині вікна знайдіть вкладку «Безпека» і клацніть по ній лівою кнопкою миші; • в розділі «Параметри шифрування файлу цієї книги» встановіть пароль , і, клацнувши по кнопці, додатково виберіть тип шифрування, рекомендується залишити той, який стоїть за умовчанням; • натисніть кнопку «Ok» внизу вікна, після чого знову підтвердіть обраний пароль в невеликому віконці, яке при цьому з'явиться.
3
При наступному відкритті файлу на екрані буде з'являтися вікно з пропозицією вести пароль. Якщо набір введених символів не співпадатиме з тим, який вводився при установці пароля, файл не відкриється.
4
Подібним же чином можна захистити файл таблиці від змін. В цьому випадку пароль встановлюйте в розділі «Параметри загального доступу до цієї книги». В цьому випадку той, хто не знає пароля, зможе переглядати вміст файлу, але не зможе його змінити. Тут же можна рекомендувати файл тільки для читання і ввести електронні підписи.
5
При установці пароля будьте гранично уважні при випадковому натисканні клавіші Caps Lock або перемиканні мовної розкладки клавіатури, може ввестися пароль, відмінний від задуманого.
Корисна порада
В інших версіях Excel установка пароля виробляється подібним чином.
Як поставити пароль на документ, щоб присікти, таким чином, доступ до нього сторонніх осіб? Ми розглянемо це питання і постараємося дати читачеві найбільш точну відповідь, завдяки якому ви зможете захистити конфіденційну інформацію від третіх осіб.
Вам знадобиться
  • Архиватор WinRAR
Інструкція
1
На сьогоднішній день існує безліч різних форматів файлів. Також сьогодні розроблено досить багато програм, які дозволяють працювати з певними форматами. Основна частина таких програм передбачає для користувача можливість захисту документа паролем. Зрозуміло, окремо описати технологію захисту кожної з програм практично нереально, тому, ми пропонуємо вам найбільш оптимальний спосіб, скориставшись яким, ви убезпечите свої документи. Розглянемо техніку установки пароля на документ за допомогою програми-архіватора WinRAR.
2
В дану програму ви можете заархівувати абсолютно будь-який тип файлу. Починаючи від текстових документів і закінчуючи відео файлами, цей пакувальник файлів дозволяє користувачеві зберігати будь-яку інформацію, будь-яких розмірів. Щоб поставити пароль на документ за допомогою даної програми, вам необхідно спочатку заархівувати цей документ. Для цього вам потрібно встановити саму програму WinRAR. Після того, як програма була встановлена, клікніть по файлу, який ви плануєте захистити паролем, правою кнопкою мишки і виберіть пункт "Додати до архіву» (Add to WinRar). Після цього задайте архіву ім'я та виберіть другу вкладку (не натискаючи на ОК). Праворуч ви побачите меню «Set Password» або «Захистити паролем», натисніть на кнопку і задайте для файлу пароль. Після цього ви можете натиснути на ОК. При спробі відкриття документа, архів зажадає від вас пароль.
3
Також ви можете убезпечити документ подвійно, поставивши пароль на нього за допомогою програми, на якій даний документ був створений, а після того, заархівувати файл під другим паролем за допомогою архіватора WinRAR.