Як зробити фото з блискітками.

Поширений тип анімованих картинок в інтернеті - фотографії з блискітками, в яких будь-яка частина зображення нібито іскриться. Подібну анімацію можна зробити і за допомогою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте в Adobe Photoshop необхідну фотографію: натисніть пункт меню «Файл» (File) -> «Відкрити» (Open) або клацніть по гарячим клавішам Ctrl + O. У новому вікні виберіть потрібний файл і натисніть ОК.
2
За допомогою інструмента «Швидке виділення» (Quick selection tool, гаряча клавіша W, перемикання між суміжними елементами Shift + W) виділіть ті ділянки зображення, на яких ви хочете бачити блискітки. Щоб наблизити і віддалити картинку, користуйтеся інструментом «Лупа» (Zoom tool, Z). Якщо виділення потрапило на небажані ділянки, натисніть на пункт «Відняти з» (Subtract from selection) в настройках інструменту і приберіть це виділення.
3
Якщо ви хочете виділити об'єкти якогось одного кольору, використовуйте меню, яке відкриється, якщо натиснути на пункт "Виділення" (Select) -> «Колірний діапазон» (Color range). Виберіть піпеткою потрібний колір і натисніть ОК.
4
Натисніть п'ять чи шість разів Ctrl + J - тим самим ви створите декілька копій шарів з виділеним об'єктом. У списку шарів виберіть саму верхню з копій, клікніть пункт меню «Фільтр» (Filter) -> «Шум» (Noise) -> «Додати шум» (Add noise) і, погравшись з налаштуванням «Ефект» (Amount), надайте виділеному ділянці деякий шум. Натисніть ОК. Виконайте те ж саме з іншими копіями, тільки трохи змінюйте в них настройку «Ефект».
5
з'явиться нове меню, на даний момент в ньому знаходиться тільки один кадр. Створіть ще один, якшо по кнопці «Створення копії виділених кадрів» (Duplicates selected frames). Клацніть по емблемки очі, яка знаходиться зліва від самого верхнього шару в списку шарів або, іншими словами, зробіть цей шар невидимим. Створіть ще один кадр і зробіть невидимим шар, який знаходиться нижче попереднього. Повторюйте ці дії до тих пір, поки не дійдете до шару з фоновою картинкою.
6
Анімація готова, щоб зберегти її, клікніть гарячі клавіші Alt + Ctrl + Shift + S. У вікні вкажіть «Постійно» (Forever) в налаштуванні «Параметри повторів» (Looping Options) і натисніть «Зберегти» (Save), а в наступному виберіть шлях для файлу, впишіть ім'я і знову клацніть «Зберегти».