Як зробити gif-фото.

Якщо вас цікавить, яким чином створюються анімаційні картинки, в достатку наявні на різних інтернет-порталах, знайте, що найпростішу gif-анімацію можна створити навіть за допомогою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Photoshop і створіть в ньому новий документ: натисніть гарячі клавіші Ctrl + N, в новому вікні в полях «Ширина» та «Висота» задайте по 500 пікселів і натисніть «Створити».
2
Анімація в Adobe Photoshop створюється за допомогою маніпуляції з шарами, які знаходяться в одному єдиному документі. Тому далі вам потрібно постачити цей документ, тобто той, який ви створили в першому кроці інструкції, всім необхідним. Завантажте в Photoshop дві картинки: чиюсь фотографію (вона з'являтиметься в рамочці) і красиву картинку для фону, наприклад кілька кольорів крупним планом, як на головній картинці. Щоб завантажити в Photoshop зображення натисніть Ctrl + O, виберіть файл і натисніть «Відкрити».
3
Порівняйте розміри завантажених картинок і документа, створеного в першому кроці інструкції (його розмір, як ви знаєте, 500 на 500). Щоб дізнатися габарити картинки, виберіть її та натисніть Alt + Ctrl + I. Значення в полях «Ширина» та «Висота», які в свою чергу знаходяться в області «Розмірність» відкритого вікна, - це і є розміри картинки. Якщо фото для рамки занадто велике, зменшіть його, приймаючи до уваги те, що воно повинно адекватно відображатися у майбутній рамці. Те ж саме і з картинкою для фону, змінюючи її розмір, постарайтеся, щоб вона, з одного боку, не була занадто розмитою, а з іншого - поміщалася б в розміри 500 на 500. Для цього введіть необхідні параметри в поля «Ширина» та «Висота» і натисніть ОК.
4
За допомогою інструмента "Переміщення" перетяните картинки на документ, який ви створили в першому кроці інструкції. Тим самим ви створили на цьому документі нові верстви. Шар з фотографією зробіть невидимим: знайдіть його в списку шарів (він знаходиться у вікні «Шари», а якщо це вікно відсутній, натисніть F7), виберіть і встановіть пункт «Непрозорість» на 0%.
5
Виберіть шар з фоновою картинкою і «Переміщенням» вирівняйте його належним чином. Створіть новий шар: натисніть Ctrl + Shift + N і в новому вікні одразу натисніть ОК. Переконайтеся, що у вас вибраний новостворений шар і активуйте інструмент «Овальний область», а в його налаштуваннях клацніть на пункті «Відняти з області». Створіть два овалу, які за вашою задумом будуть зовнішньої і внутрішньої стороною рамки. Виберіть інструмент «Пензель» і червоним кольором зафарбуйте область між овалами.
6
Натисніть Ctrl + D, щоб скасувати виділення. Виберіть «Чарівну паличку» і клікніть в будь-якому місці в центрі рамки. Виділиться область всередині рамки. Клікніть по цій області правою кнопкою миші, виберіть «Інверсія виділеної області» та натисніть Ctrl + J. З'явиться ще один шар - дублікат фонової картинки з отвором для рамки. У списку шарів помістіть фотографію з людиною між цим дублікатом і самої фонової картинкою. Якщо ви трохи заплуталися, то нагадаємо порядок шарів зверху вниз: рамка, фон з отвором, фотографія, фон, задній план (до сих пір ви не проводили з ним жодних маніпуляцій). Зробіть невидимим шар з рамкою: виберіть його і задайте «Непрозорість» на 0%. Приготування закінчені, тепер приступайте, власне, до створення gif-анімації.
7
Натисніть пункт меню «Вікно»> «Анімація». У вікні знаходиться на даний момент один тільки кадр. Клікніть по нижній частині кадру і в списку, виберіть «0,1 сек» - це час появи цього (і наступних) кадру на екрані. Натисніть на «Створення копії виділених кадрів» (з'явиться ще один кадр). У списку шарів виберіть шар з рамкою і зробіть його «Непрозорість» на 100%.
8
Клацніть на «Створення проміжних кадрів» у вікні анімації. У новому вікні в полі «Додати кадрів" впишіть «5» і натисніть ОК. З'являться додаткові 5 кадрів, які відображатимуть анімацію появи рамочки. Виділіть останній кадр, а потім зробіть параметр «Непрозорість» шару з фотографією теж 100%. Знову натисніть на «Створення проміжних кадрів» і додайте 5 кадрів. Тепер у вас з'явилася анімація появи фотографії. Натисніть на Play, щоб переглянути анімацію повністю.
9
Щоб зберегти результат, натисніть Alt + Ctrl + Shift + S, в новому вікні задайте «Постійно» в полі «Параметри переглядів» і натисніть «Зберегти». У новому вікні вкажіть шлях для файлу, його ім'я і теж натисніть «Зберегти».