Як включити диспетчер задач на комп'ютері.

Додаток « Диспетчер задач» дозволяє користувачеві закривати програми, стежити за їх виконанням і продуктивністю комп'ютера, призначати пріоритет виконуваних процесів. Вміти користуватися «диспетчером» дуже корисно, особливо у випадках, коли яка-небудь програма не відповідає або на комп'ютері почав роботу вірус.
Інструкція
1
Перший спосіб запуску « Диспетчер а задач» - найпростіший. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Del, і з'явиться вікно програми. Воно має кілька вкладок: «Додатки», «Процеси», «Швидкодія», «Мережа», «Користувачі». У вкладці «Додатки» ви можете завжди закрити будь-яку з працюючих програм, якщо вона, наприклад, не відповідає на запити користувача. У вкладці «Процеси» відображаються всі працюючі на комп'ютері в даний момент процеси, їх також можна вимикати: виділіть рядок з процесом, натисніть кнопки «Завершити процес» і «Так».
2
« Диспетчер задач» можна відкрити без допомоги клавіатури - натисніть праву кнопку миші на панелі задач (довга горизонтальна смуга внизу екрана з кнопкою «Пуск »і значками швидкого запуску програм). Курсор при цьому повинен перебувати на вільному місці панелі. З'явиться контекстне меню панелі, де слід вибрати пункт « Диспетчер задач».
3
При ураженні системи комп'ютера вірусом відкриття « Диспетчер а задач» часто стає проблемою. Багато шкідливі програми вміють блокувати його запуск, щоб користувач не зміг відключити роботу вірусу. У цьому випадку ви побачите повідомлення про те, що « Диспетчер задач» відключений адміністратором. Першим ділом, використовуйте антивірус і позбудьтеся від шкідливої програми. Щоб « Диспетчер задач» знову запускався, натисніть на панелі задач кнопку «Пуск» і далі пункт «Виконати ...». В поле введіть команду gpedit.msc і натисніть кнопку ОК. У вікні «Групова політика» зайдіть у вкладку «Конфігурація користувача» -> «Адміністративні шаблони» -> «Система» -> «Можливості Ctrl + Alt + Del». Двічі клікніть лівою кнопкою рядок «Видалити диспетчер задач». З'явиться вікно «Властивості видалення диспетчера задач» - оберіть «Відключений» -> «Застосувати» -> ОК. Закрийте вікно «Груповий політики». Перезавантажте комп'ютер або скрутіть всі вікна. Клацніть правою кнопкою миші по вільному простору «Робочого столу» і виберіть пункт «Оновити». Тепер « Диспетчер задач» знову буде запускатися і працювати в звичайному режимі.