Як підключити три телевізори до однієї антени. три телевізори від однієї тарілки.

Рідко яка сім'я в наші дні тримає вдома всього один телевізор. Але антена зазвичай є всього одна. Для підключення до однієї антені до трьох телевізорів служить спеціальний прилад - так званий КРАБ.
Інструкція
1
Придбайте в господарському магазині прилад КРАБ (Кабельний Розгалужувач Абонентський Побутовий), що має один вхід і три виходи. Замість нього можна купити і аналогічний імпортний розгалужувач. Найбільш поширені серед них польські та німецькі.
2
Вибираючи розгалужувач, зверніть увагу на верхню межу його частотного діапазону. Кабельні оператори сьогодні нерідко через брак місця задіють самі високочастотні канали діапазону ДМВ. На них здатний налаштуватися не всякий телевізор, а вже виробники розгалужувачів про існування цих каналів можуть і зовсім не підозрювати. Межі діапазону частот зазвичай вказані на корпусі приладу або в його інструкції.
3
Проведіть кабелі від всіх трьох телевізорів до місця установки приладу. На кінцях всіх кабелів з боку телевізорів встановіть антенні штекери, але до телевізорам їх поки не підключайте. Дуже важливо, щоб штекери не були підключені під час установки до жодного їх апаратів, інакше вас може вдарити струмом, що проходить через помехоподавляющие конденсатори їх блоків живлення. Саме місце установки приладу виберіть таким, щоб до нього діставав кабель від антени.
4
Підключення кабелів до самого крабів здійснюйте в залежності від його конструкції. Деякі з них мають гнізда, розраховані на підключення звичайних штекерів - тоді всі кабелі необхідно також забезпечити з боку разветвителя штекерами. Інші прилади (в основному, німецькі, фірми Luxmann) обладнані гвинтовими гніздами. У цьому випадку заздалегідь надіньте на кабель гайку і лише потім зачистите. Потім вставте центральну жилу в отвір гвинтового гнізда, після чого наверніть гайку таким чином, щоб обплетення виявилася притиснута цієї гайкою до корпусу. У крабів класичної конструкції зніміть кришку, після чого, залежно від його моделі, впаяти обплетення і центральні жили кабелів в призначені для них контактні площадки, або закріпіть їх гвинтами.
5
У всіх випадках підключайте кабель від антени до вхідного гнізда або поєднанню клем, а решта - до вихідних.
6
Підключіть штекери до вимкненим з мережі телевізорам (якщо до них підключені відеомагнітофони, плеєри та інші пристрої, обесточьте і їх), а потім знову ввімкніть їх в мережу. Переконайтеся, що якісний сигнал від антени надходить на всі три апарати.