Як здати квартиру на добу.

В газетах та інтернеті нерідко можна побачити оголошення про здачу квартир на годинник і добу . Такі варіанти найчастіше залучають відряджених і парочки, у яких немає іншого місця для зустрічей. Чи вигідний такий бізнес і з чого почати, якщо ви вирішили ним зайнятися?
Інструкція
1
Підготуйте всі документи на квартиру (договір найму або піднайму, свідоцтво про право власності). Цілком ймовірно, що ваші майбутні мешканці поцікавляться, чи є ви власником їх тимчасового пристанища.
2
По можливості застрахуйте свою квартиру (в тому числі і від можливого збитку, заподіяного третім особам - сусідам).
3
Залежно від того, якій категорії громадян ви збираєтеся здавати квартиру, купите (або поміняйте) меблі, побутову техніку (від обов'язкових телевізора і холодильника до комп'ютера з виходом в інтернет і підключеного кабельного ТБ ), посуд. Купіть комплекти постільної білизни, рушники, миючі засоби. Якщо це необхідно, зробіть косметичний ремонт.
4
Додайте оголошення про те, що ви надаєте житлоплощу на короткий термін, в ЗМІ (в тому числі і в інтернеті) або укладіть договір з агентством нерухомості про включення вас в базу даних і надання інших послуг (якщо ви, наприклад, не хочете або не можете розміщувати гостей в квартирі самостійно).
5
Домовтеся з майбутнім клієнтом по телефону. Залежно від того, чи збирається до вас оселитися місцевий або іногородній житель, вам доведеться зустрічати його на вокзалі (в аеропорту), якщо ви не укладали про це договір з агентством.
6
При особистій зустрічі уважно розгляньте вашого майбутнього постояльця (постояльців). Попросіть у них документи (паспорт, посвідчення про відрядження). Брати чи не брати в заставу у ваших клієнтів паспорт, вирішувати вам, хоча, в разі непередбачених подій на території вашої квартири або з вашими гостями, це вам навряд чи допоможе. Більш того, це може надалі бути кваліфіковано як адміністративне правопорушення.
7
Віддавайте ключі тільки безпосередньо на квартирі. Складіть опис майна та дайте гостю її підписати або оформіть акт прийому-передачі. Якщо постоялець вирішить у вас затриматися на тиждень і більше, обов'язково укладіть з ним хоча б простий письмовий договір про те, що він буде зобов'язаний відшкодувати вам можливий збиток.
8
Після того як термін його проживання закінчується, прийміть квартиру, візьміть ключі. Вам доведеться провести прибирання приміщення, змінити білизну і тільки потім заселяти чергових постояльців.