Як побудувати дешових будинок.

Кожна людина хоче мати свій затишний будинок . І бажано, щоб при його зведенні було витрачено якомога менше коштів. Чи можна заощадити при будівництві житлового будинок а?
Інструкція
1
Виберіть ділянку для будівництва. При його виборі насамперед зверніть увагу на наявність комунікацій та інфраструктуру. Однак якщо ви хочете заощадити на будівництві будинок а вже на стадії покупки ділянки, вибирайте його якнайдалі від великих населених пунктів, в сільській місцевості. Непоганим варіантом в даному випадку буде і покупка будинок а під знесення (а таких немало в сільських районах будь-якого регіону).
2
Перед покупкою уважно вивчіть кадастровий паспорт ділянки (або будинок а під знос). У ньому повинні міститися такі відомості: - адреса місця розташування ділянки ( будинок а); - площа; - опис та маркування кордонів; - категорія ділянки (дозвіл на використання його під будівництво); - оціночна вартість; - наявність будівель (у разі покупки будинок а під знос).
3
Придбайте обрану ділянку і оформите документи на право власності в ФРС.
4
Замовте архітекторам проект будинок а. Щоб заощадити надалі на зведенні будинок а, висловіть особливі побажання до проекту, а саме: - будинок повинен бути компактним; - будинок повинен бути функціональним ; - конструктивне рішення має бути без архітектурних ізлішеств.Едінственное, на чому не варто економити при проектуванні та будівництві будинок а - це фундамент. Обов'язково проведіть перед проектуванням всі роботи по вивченню грунту на території ділянки під будівництво будинок а.
5
Закупити всі будівельні матеріали у постачальників, розпродали їх після ліквідації фірм або реалізують залишки після іншого, більш масштабного будівництва. Складіть кошторис з урахуванням всіх супутніх витрат (наприклад, проживання та харчування робітників).
6
Не звертайтесь в будівельну компанію, а зайдіть на біржу праці або в кадрове агентство і подайте заявку на декількох робочих будівельних спеціальностей. Укладіть з ними договір на надання послуг.
7
Орендуйте бульдозер для знесення будинок а, вже існуючого на цій ділянці (якщо є) і риття котловану. Це буде набагато дешевше, ніж наймати додаткову бригаду. Вирийте котлован за допомогою орендованого бульдозера. Зробіть опалубку для того щоб поверхня фундаменту була рівною. Організуйте доставку готового бетону і залийте фундамент, що буде набагато дешевше, ніж замішувати бетон на місці. Приблизно через місяць (коли бетон застигне) позначте розташування стін будинок а.
8
Побудуйте зовнішні і внутрішні стіни і перекриття будинок а. Влаштуйте внутрішні приміщення (сходи, вікна, двері). Якщо ви вирішили звести каркасний будинок , це теж обійдеться вам дешевше.
9
Використовуйте руберойд при утепленні покрівлі, даху і стін; він коштує менше, ніж профнастил і черепиця.