Як одягати сорочечки.

Незважаючи на наявні в продажі різноманітні кофтинки на кнопках, боді, комбінезони для малюків з народження, багато батьків продовжують користуватися класичним предметом одягу для новонародженого - сорочечки. Особливо зручна сорочечка при сповивання. Головне - правильно її надіти.
Інструкція
1
Одягніть на малюка чистий підгузник. Покладіть сорочечку на застелений клейонкою і пелюшками стіл спинкою вниз. Розкрийте полички в сторони і покладіть малюка на сорочечку. Візьміть праву ручку дитини і акуратно просмикніть в рукав. Після цього, тримаючи малюка під головку і плечі, підніміть його і заведіть задню частину сорочечки за спинку. Просмикніть другу ручку в рукав.
2
Другий спосіб: покладіть малюка на пелюшку, просмикніть ручку в рукав, поверніть малюка на бік у бік «одягненою» ручки, висуньте сорочечку, оберніть спинку. Після цього знову поверніть малюка в положення на спині і Протягніть другу ручку в рукав.
3
Запахніте сорочечку на животику новонародженого так, щоб довша поличка була зверху короткою. Таким чином живіт малюка буде закритий. Тепер можна запеленать ніжки малюка і надіти теплу кофтину.
4
Постарайтеся одягати малюка досить швидко і впевнено - діти не люблять зайвої метушні і тремтячих рук. З часом ви зможете робити це вправно. Ласкаво розмовляйте з дитиною під час одягання, якщо він збирається заплакати.
5
Зверніть увагу на рефлекс Моро, характерний для новонароджених та немовлят до 4-5 місяців. Ваш малюк буде різко розкидати ручки в сторони, якщо ви його надмірно потривожили або занадто швидко перевертаєте. Намагайтеся своїми руками завжди давати йому відчуття опори.
6
Пам'ятайте, що перед першим застосуванням необхідно випрати сорочечку з використанням мильного порошку або дитячого засоби для прання з народження. Пропрасуйте її з обох сторін гарячою праскою.
7
Вибирайте сорочечки світлих тонів. Найбільш практичний варіант - білі сорочечки . Вони стійкі до прання на високих температурах. Крім того, на білому краще помітна бруд і несвіжість, а зайва гігієна в догляді за новонародженим не зашкодить.