Як поставити аватар в квіп.

QIP - одна з програм, що підтримують спілкування через профіль ICQ. Ця програма дозволяє пересилати не тільки текстову інформацію, але і різні файли і папки з документами або мультимедійними папками.
Інструкція
1
Аватар - фотографія профілю в ICQ або в соціальних мережах. Мабуть, кожен активний користувач подібних інтернет-ресурсів хоче підкреслити свою індивідуальність, поставивши на аватар свою фотографію або інше зображення, відповідне до його особистості або емоційному стану. "Квіп" дозволяє міняти картинки на аватарі, причому, на відміну від багатьох соціальних мереж, не обов'язково ставити на юзерпік саме свою фотографію.
2
У щойно встановленої програмі "Квіп" за замовчуванням на профілі користувача замість аватара висвічується логотип програми QIP. Ви можете завантажити будь-яке зображення з вашого комп'ютера, зробивши свій аккаунт яскравим і примітним. При цьому важливим і, мабуть, єдиною умовою буде розмір і формат загружаемой картинки: він не повинен перевищувати 32 Кб. Обмежений і вибір розширення файлу. "Квіп" підтримує картинки з розширенням.gif",.jpg", .png" або .bmp. В цілому максимально допустимий розмір зображення - 64х64 пікселя, оскільки картинки в "Квіп" та інших програмах аськи показані дуже маленькими в цілях зменшення споживаного трафіку.
3
Авторизируйтесь в програмі Квіп і відкрийте її головне вікно - в якому показаний ваш список контактів. У нижній частині відкритого віконця натисніть на кнопку «Головне меню». У списку, функцій виберіть «Показати/Змінити мої дані». Програма відкриє інформацію вашого профілю, доступну користувачам, яких ви авторизували.
4
Перед вами має відкритися спливаюче вікно «Інформація про контакт», де серед інших даних показаний ваш поточний аватар (або просто логотип QIP, якщо ви ще не завантажували зображення). Подивіться в нижній лівий кут вікна. Там знаходиться кнопка у вигляді папки. Натисніть на неї, щоб вибрати шлях до загружаемой фотографії: локальний диск і папка, в якій знаходиться потрібне вам зображення. Знайшовши файл, який хочете поставити на аватар в "Квіп", виділіть його лівою кнопкою миші і натисніть на кнопку «Відкрити».
5
Тепер система відкриє вікно налаштувань вашого профілю "Квіп", і на головній сторінці ви побачите завантажений аватар. Щоб зберегти його для даного облікового запису і зробити доступним для перегляду іншими користувачами, натисніть «Зберегти» і «ОК». тепер вікно налаштувань можна закрити.