Як скинути фотки з Canon. Якою програмою перенести фото з canon.

Фотоапарати марки Canon є найбільш популярними серед покупців цифрової техніки. Вони є ідеальними для аматорської зйомки в домашніх умовах і на відпочинку. Перевагою цифрового фотоапарата є простота роботи з фотографіями: моментальний перегляд результату і швидке перенесення даних на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - встановлена програма для роботи з фотоапаратом Canon.
Інструкція
1
Встановіть з диска, що додається до фотоапарата, спеціальну програму для переносу фотографій Zoom Browser. Якщо ні диска, скачати програму можна за посиланням http://www.cwer.ru/node/17627/. Запустіть програму.
2
В підміню «Задачі» виберіть опцію «Підключити камеру», виберіть команду «Імпорт зображень з камери». Далі виберіть необхідну опцію, можна вибрати все фото або тільки деякі.
3
Виділіть фотографії, які потрібно скопіювати, утримуючи клавішу Ctrl, натисніть «Імпорт». Далі відкриється вікно з імпортованими зображеннями, клацніть правою кнопкою миші і виберіть команду «Копіювати в папку».
4
Виконайте копіювання фотографій з фотокамери Canon стандартними засобами Windows, якщо немає можливості встановити спеціальне програмне забезпечення. Для цього включіть ваш фотоапарат, підключіть його за допомогою шнура до комп'ютера.
5
Дочекайтеся, поки комп'ютер виявить і встановить новий пристрій. Далі з'явиться вікно з вибором дій для камери. Виберіть пункт «Майстер роботи зі сканером і камерою», натисніть «ОК». Зачекайте, поки програма зробить читання фотографій. У вікні, майстра натисніть кнопку «Далі».
6
Виберіть ті фотографії, які потрібно скопіювати з фотоапарата Canon, для цього встановіть біля їхнього значків прапорець. При необхідності поверніть зображення, також можна переглянути властивості вибраного фото. Натисніть кнопку «Далі».
7
У наступному вікні введіть ім'я, яке буде використано для фотографій, наприклад, за замовчуванням використовується «Зображення». Можна встановити будь-яке ім'я для файлів фото.
8
Далі виберіть папку, в яку потрібно перенести фотографії з фотокамери Canon. Для цього клацніть по кнопці огляд і виділіть потрібну папку, натисніть «ОК».
9
Встановіть при необхідності прапорець в полі «Видалити знімки з камери після копіювання». Натисніть «Далі». Дочекайтеся завершення копіювання фото на комп'ютер, у вікні, натисніть «Готово». Перенесення фотографій на комп'ютер завершений.
10
Скористайтеся кард-рідером, якщо немає можливості скопіювати фотографії з фотокамери за допомогою шнура. Витягніть карту пам'яті з фотоапарата, вставте її в кардрідер комп'ютера або ноутбука, дочекайтеся, поки система визначить карту пам'яті. Відкрийте програму провідник і виконайте копіювання фотографій з картки, як з будь-якої іншої папки.