Як склеїти два відеофайлу.

Нерідкі випадки, коли при роботі з відео-інформацією виникає необхідність різання і подальшого з'єднання різних фрагментів запису. Всі ці завдання, а також безліч інших можна виконати за допомогою програми Virtual Dub.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма Virtual Dub.
Інструкція
1
Скачайте програму з офіційного сайту за посиланням http://www.virtualdub.org/download.html і встановіть на комп'ютер. Запустіть додаток, клікнувши двічі по установчого файлу. Це програмне забезпечення на комп'ютер встановлювати не потрібно, тому всі запускається за допомогою одного файлу.
2
Основне вікно програми нагадує собою звичайний програвач відео-файлів. Пункт меню Edit містить всі кнопки для роботи з перетворенням відео. Щоб встановити початок відрізка, пересуньте повзунок або скористайтеся пунктом меню Edit - Set selection start або Edit - Go to. В останньому випадку треба буде вказати номер кадру. Дана операція може бути здійснена з кількома кадрами по черзі.
3
Для позначки кінця відрізка виберіть пункт меню Edit - Set selection end. Збережіть новий відрізок за допомогою пункту меню File - Save stripped avi. Якщо вам потрібно склеїти відрізки, натисніть File - Append AVI segment. Також варто відзначити, що найкраще на локальному диску комп'ютера створювати окрему папку для проектів з відео, а в ній уже подпапки для окремих роликів.
4
Програма містить безліч фільтрів, застосувати які можна через пункт Video - Filters. Можна накласти звукову доріжку, зберегти звукову доріжку окремо і зробити розкадрування фрагмента відео-файлу і виконати інші операції за допомогою програми Virtual Dub. Програма доступна для скачування і не вимагає оплати. Ознайомитися з можливостями програми Virtual Dub можна на офіційному сайті або в розділі допомоги програми. В інтернеті можна знайти різні інструкції з використання цього додатка. В цілому ж можна сказати, що два файли склеїти зовсім просто, маючи потрібне програмне забезпечення.