Як знімати відео веб-камерою. Як встановити таймер на веб камеру.

Знімати відео за допомогою веб-камери досить легко, достатньо лише знайти відповідне програмне забезпечення для виконання цієї функції. Їх основні відмінності між собою у функціональності - багато хто просто дозволяють проводити запис, деякі можуть встановлювати таймер, обмежувати розмір файла, налаштовувати якість відео.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - веб-камера;
  • - мікрофон;
  • - будь-яка зручна програма для запису відео.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму Camera Plus або Debut-video Recorder. Ознайомтеся з інтерфейсом встановленого додатка, з'ясуйте можливості і варіанти налаштувань запису. З'ясуйте призначення кнопок меню.
2
Налаштуйте параметри якості запису відео, вибравши при цьому потрібну частоту кадрів. Оптимальний варіант - значення в області 20-28 зображень в секунду, однак параметри веб-камери можуть просто не підтримувати запис зображення в такій якості, тому перед записом найкраще ознайомитися з її технічними характеристиками.
3
Підключіть до комп'ютера мікрофон, якщо конфігурація не передбачає наявності вбудованого пристрою. Налаштуйте параметри якості аудіозаписи, виставивши формат, чіткість і інші значення, доступні в меню програми.
4
Налаштуйте формат і розмір сохраняемой вами відеозапису, виберіть шлях, в якому буде знаходитися файл. Обмежте, якщо треба, розмір записуваного відео.
5
Після того як ви налаштуєте всі параметри, включите запис відео, натиснувши кнопку Rec або іншу того ж призначення.
6
Після закінчення запису перегляньте відеоматеріал, зробіть його редагування в разі, якщо це вам потрібно. Багато програм запису відео з веб-камери припускають наявність додаткових інструментів як для запису при певних налаштуваннях яскравості-контрастності-насиченості, так і для подальшого застосування цих параметрів до вже записаних відеоматеріалів.
7
Зверніть увагу, що обробка подібного роду файлів може вимагати високої продуктивності від вашого комп'ютера, особливо щодо ресурсів оперативної і відеопам'яті, тому при виконанні операції краще всього не навантажуйте систему відкриттям інших додатків, які можуть гальмувати процес обробки.
Зверніть увагу
Будьте уважні при скачуванні сторонні програми, найкраще завантажуйте його з офіційних сайтів виробників.
Корисна порада
Ознайомтеся зі змістом диска, який йде в комплекті з веб-камерою, можливо, ви знайдете там потрібну для запису програму.