Як збільшити яскравість монітора Acer. Програма для збільшення яскравості монітора.

Збільшення яскравості монітора на ноутбуці деколи може виявитися дійсно складним завданням, адже на відміну від моніторів, вони не мають механічних кнопок настройки зображення. Тут все відбувається на апаратному рівні.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно збільшити яскравість монітора на ноутбуці Acer, натисніть сполучення клавіш Fn і клавіші зі стрілкою вправо. Ця функція доступна тільки для тих моделей ноутбуків, в яких встановлено скан-код для клавіші Fn.
2
Також скористайтеся функцією зміни яскравості екрану через меню режимів електроживлення. Для цього клацніть правою кнопкою миші на робочому столі, виберіть пункт «Властивості». У вас на екрані з'явиться вікно з декількома вкладками, виберіть ту, яка відповідає за настройки заставки.
3
Відкрийте розділ «Електроживлення» і налаштуйте зміна яскравості екрану при різних режимах, збережіть і застосуйте зміни. Також зверніть увагу, що часто буває при зміні робочої схеми електроживлення з економною на звичайну не відбувається зміни яскравості підсвічування екрану, в цьому випадку краще всього налаштуйте однаковий рівень підсвічування для обох режимів, щоб не змінювати параметри надалі.
4
Якщо вам потрібно змінити не «b> яскравість підсвічування, а параметри самого зображення, перейдіть на вкладку« Параметри », натисніть на кнопку« Додатково »в лівому нижньому кутку вікна. У вас з'явиться меню настройки модуля підключення монітора . Відкрийте вкладку, на якій написано назву вашої відеокарти.
5
Натисніть на кнопку «Графічні характеристики». У вас з'явиться нове вікно налаштувань відеокарти. Виберіть у них ті, які відповідають за налаштування яскравості монітора і колір. Підстройте параметри за своїм вибором, збережіть і застосуйте зміни.
6
Скачайте і встановіть на комп'ютер програму для призначення функцій деяким сполученням клавіш, наприклад MediaKey. Відкрийте її і встановіть дії зміни яскравості монітора при натисканні клавіші Fn з будь-якими іншими, найкраще з клавішами стрілок вліво і вправо, застосуйте і збережіть зміни.
Зверніть увагу
Будьте уважні при зміні параметрів відеокарти, враховуйте її продуктивність.
Корисна порада
Призначте кнопках клавіатури команду зміни яскравості монітора за допомогою спеціальної програми.