Як зберігати мотиля.

Мотиль - це часто застосовувана насадка, яка користується великим попитом у рибалок. Але улов залежить від привабливості та свіжості личинок. Щоб мотиль тривалий час залишався свіжим його потрібно правильно зберігати.
Інструкція
1
У першу чергу переберіть мотиля . Для цього розкладіть його на деку (дрібному) і залийте водою, мертві личинки мотиля спливуть. Злийте загиблі личинки і сміття разом з водою. Решти мотиля обережно покладіть на храненіе.Для цього розстеліть сухі газети в три шари, середній змочіть водою. На газети розкладіть мотиля тонким рівним шаром і помістіть в прохолодне місце, можна на нижню полицю холодильника, але кожен день газети міняйте.
2
Другий спосіб простіше. Зберігайте мотиля у вологому тканини (але не мокрою), теж в прохолодному місці. У міру висихання, тканина зволожуйте.
3
Якщо ви зацікавлені, щоб ваш запас мотилей зберігся як можна довше, використовуйте сиру картоплину. Картоплину розрізати навпіл, вичистіть середину і в утворилося поглиблення покладіть мотиля . Попередньо личинок перемішайте з використаної заваркою чаю. Такі фаршировані картоплини зберігайте в холодильнику.
4
Якщо ви поїхали на рибалку не на один день, в цьому випадку вам необхідно зберегти мотиля свіжим. Використовуйте дерев'яну або пінопластову коробочку. Коробочку загорніть у вологу тканину. Якщо погода дуже холодна, то коробку зберігайте за відворотом кожушка.
5
Мотиль, насаджений на гачок, природно, гине, але риба бере цю насадку. Тому взимку мотиля навмисно заморозьте, для цього розсипте його близько лунки. Щоб замороженого мотиля вам було зручніше надіти на гачок, зігрійте його диханням. У воді ж мотиль відтане повністю.
6
Щоб зберегти мотиля на риболовлі жарким літом помістіть його в металеву банку, в кришці банки зробіть отвори для повітря. Банку загорніть у вологу тканину і тримайте на вітрі. Як тільки тканина висохне, знову її змочіть. Даний спосіб допоможе вам зберегти мотиля свіжим до двох діб.
Зверніть увагу
Мотиль - личинка комахи комара-довгунця. Це маленький червоний черв'ячок, його довжина 10-12 мм. Мешкає в донному мулі озер, ставків, заплав річок.
Корисна порада
Перемішуйте мотиля змоченою поролоновою губкою. Так він не прилипає до рук і менше травміруется.Еслі вам необхідно зберегти насадку на дуже тривалий час, зберігайте мотиля в морозильній камері, діставайте по мірі необхідності. У цьому випадку він втратить привабливість, але зате залишиться свіжим і уловистим.