Як відновити вилучені файли. Як знайти на айфоне видалені файли.

Випадкове видалення даних з комп'ютера - одна з найболючіших проблем користувачів. Насправді після форматування або очищення кошика є можливість відновлення втрачених даних, однак ця процедура може зайняти значну кількість часу.
Вам знадобиться
  • - програма для відновлення видалених файлів, наприклад Handy Recovery.
Інструкція
1
Переконайтеся, що після видалення вами файлів , що потребують відновлення, не було вироблено повного форматування диска. Скачайте та встановіть програму Handy Recovery на свій комп'ютер, вона має пробний термін дії. Тому ідеально підійде для разових випадків втрати даних.
2
Відкрийте встановлену програму. У вас на екрані з'явиться два нових вікна, в одному з яких буде запропоновано вибрати диск, на якому містяться випадково видалені вами файли. Виділіть потрібний, на якому знаходяться загублені дані і натисніть кнопку «Аналіз диска». Процедура може зайняти тривалий час залежно від кількості файлів і швидкодії роботи вашого жорсткого диска.
3
У лівій частині екрана у вас з'явиться величезний список папок - знаходяться на диску зараз і раніше видалених, зробіть пошук по ним за допомогою фільтра, натиснувши на відповідну іконку у верхньому меню. У фільтрі введіть будь-які параметри, що застосовуються до раніше віддалених даних, однак пам'ятайте, що найчастіше назви і атрибути файлів змінюються після їх видалення.
4
Поставте галочку напроти пункту «Тільки вилучені файли». Якщо ви пам'ятаєте розширення файлу, введіть його в рядок пошуку за ключовими словами, це буде не так зручно, як якщо б ви ввели назву файлу, але буде актуально, якщо його назва змінилася. Запустіть пошук, дочекайтеся закінчення процедури відсіювання результатів.
5
Проведіть вручну пошук по папках праворуч, при цьому ви можете переглядати їх вміст. Коли знайдете потрібні дані, натисніть на кнопку «Відновити» в меню нагорі. Все те, що ви відновите за допомогою цієї програми, буде зберігатися в папці з назвою "Recovered Files" на жорсткому диску. При цьому назви файлів і папок будуть змінені на імена, що містять цифри і букви на латиниці.
Зверніть увагу
Будьте уважні, вказуючи назви шуканих файлів.
Корисна порада
Спробуйте відновити файли навіть у разі форматування системи.