Як додати кнопку на панель інструментів.

Часто буває так, що користувачеві потрібні додаткові кнопки меню при роботі з файлами і папками, або при роботі в браузері. Їх налаштування можна виконати без установки додаткового програмного забезпечення, а сам процес займе лічені хвилини.
Інструкція
1
Відкрийте будь-яку папку на вашому комп'ютері. В меню зверху виберіть пункт «Вид», далі «Панелі інструментів » і «Налаштування». У вас з'явиться нове вікно, в якому ви можете додавати будь-які потрібні кнопки на панель інструментів зверху. Тут же ви можете налаштувати і їх зовнішній вигляд, розмір значків, підписи до них і так далі.
2
Якщо вам потрібно додати кнопки на панель оглядача Internet Explorer, відкрийте браузер і також виберіть настройки зовнішнього вигляду, як і в попередньому пункті. Найчастіше нові версії цього оглядача не підтримують стандартного вигляду меню, в цьому випадку знайдіть кнопку настройки параметрів зовнішнього вигляду браузера і додайте потрібні для роботи іконки.
3
Якщо ви хочете змінити послідовність меню, зайдіть в пункт «Сервіс», далі виберіть команду «Налаштування». У вас на екрані з'явиться нове діалогове вікно, виберіть у ньому панель інструментів або меню, які б ви хотіли змінити або перемістити. За допомогою клавіш зі стрілками змініть положення кнопок меню відповідно до бажаної послідовністю.
4
Якщо ви хочете змінити пункти змісту меню швидкого доступу, що знаходиться на панелі задач, для цього просто переконайтеся, що в настройках поставлена галочка навпроти відповідної опції, потім перетягніть на цю панель ярлики додатків, які хотіли б бачити там. Видалення непотрібних відбувається зворотним способом або шляхом натискання правою кнопкою миші і вибору потрібного пункту.
5
Якщо ви хочете скинути всі змінені настройки панелей інструментів , в меню «Сервис» виберіть команду «Налаштування», далі перейдіть на вкладку «Команди» у вікні, виберіть потрібні пункти і натисніть кнопку «Скинути все». Після цього значення для цих позицій будуть ті, які були спочатку на вашому комп'ютері після установки системи.
Зверніть увагу
Будьте уважні при заміні призначення кнопок меню.
Корисна порада
При виборі кнопок для швидкого доступу з панелі завдань, поміняйте їх черговість згідно частоті виклику.