Як зав'язати стрічку.

Для того, щоб красиво оформити подарунок, його потрібно загорнути або покласти в красиву упаковку. Чогось все одно не вистачає. А не вистачає красивого банта з стрічечки.
Інструкція
1
Ярусний бантик. Для його створення потрібно взяти три різних за кольором і ширині відрізка стрічки. Ображати їх таким чином, щоб найдовшим вийшов широкий відрізок стрічки, тоді як вузький повинен бути найкоротшим. Сформуйте кінчики бантика. А потім зв'яжіть складені частини разом за допомогою ще однієї стрічки. Не забудьте при цьому залишити довгі кінчики для закріплення ярусного бантика на подарунковій упаковці.
2
Двоколірний бантик зав'язується так: візьміть дві різних за кольором стрічки (одну поуже і одну ширше). Сформуйте спочатку петлю з широкої стрічки, скріпивши клеєм її кінці. Тепер виконайте ті ж маніпуляції з другої стрічкою, накладеної на першу. Вийшов «бутерброд» із стрічок пропрасуйте руками і зафіксуйте його скріпкою або клеєм зсередини. У своєму остаточному вигляді бантик формується за допомогою третьої стрічки, яка повинна бути досить довгою для її прив'язування до подарунковій упаковці.
3
Бант-квітка. Першим етапом в його формуванні є звичайне колечко з стрічечки, яке слід притримувати вказівним і великим пальцями. Повторюйте цей рух кілька разів, поки у вашій руці не виявиться десять таких колечок або більше. Чим більшого розміру бантик ви хочете зав'язати, тим більше кілець вам потрібно. Перев'яжіть колечка посередині довгою і вузькою стрічкою, розправте почергово петлі. Приголомшливий бантик-квітка готовий.
4
Бант «Діор». Склейте кілька кілець із стрічок різної довжини і степлером або клеєм з'єднайте їх разом. Бантик наполовину готовий. Покладіть його на основу, що представляє собою стрічку з вирізаними кінчиками. Тепер замаскуйте скріпку невеликим шматочком стрічки, склеївши з вивороту бантика його кінці.
5
Бант-хризантема. Вам знадобиться шматочок міцної стрічки, ножиці і дріт. Візьміть кілька стрічок, надріжте приблизно посередині і скріпіть їх в місцях надрізу дротом. Тепер пора додати їм вид кучерявих пелюсток хризантеми. Зробіть рівномірні надрізи на складених разом петельках і починайте розправляти пелюсточки, розгортаючи петлі направо і наліво. Починайте з внутрішніх петель з одного боку банта, потім переходите на другу сторону.
Ставлення до подарунка багато в чому залежить від упаковки. Красива коробочка, перев'язана стрічкою з розкішним бантом, викликає інтерес і до вмісту, а також створює святковий настрій у того, кому призначений подарунок. Перев'язати подарунок можна будь стрічкою, але при цьому банти вийдуть різні. З жорсткою пакувальної стрічки можна зав'язати будь бант, оскільки вона добре тримає форму. Але і зі звичайної атласної стрічки, яку можна купити в будь-якому галантерейному магазині, теж можна зав'язати красивий бант.
Вам знадобиться
  • - стрічка;
  • - ножиці;
  • - шматочок тканини або надлишки стрічки, з яких можна вирізати тоненькі смужки.
Інструкція
1
Якщо у вас виникла термінова необхідність оформити подарунок, а нічого, крім шматка атласної стрічки, під рукою немає, доведеться обмежитися класичним бантом. Він може виглядати красиво, якщо зробити його рівним, а кінці стрічки красиво підрізати фігурними ножицями. Укладіть стрічку атласною стороною вгору посередині верхньої площини коробки. Проведіть стрічку по серединам бічних сторін і виведіть її кінці на нижню сторону. Заведіть кінці один за одного і стягніть стрічку , щоб вона лежала щільно. Внизу у вас повинен вийти хрест.
2
Виведіть кінці стрічки на дві інші бічні сторони коробки, потім - на верхню її площину. Проведіть їх під вже покладеної стрічкою, приблизно посередині. Кінці повинні обхопити стрічку . Зауважте одинарний або подвійний вузлик.
3
Зігніть кінці стрічки приблизно на відстані 1/3 від вузла і знову зав'яжіть одинарний вузол. Розправте бантик і обріжте краю стрічки фігурними ножицями. Якщо фігурних ножиць немає, скористайтеся звичайними, зрізавши краю куточком або зробивши V-подібні виїмки. Кінці жорсткої стрічки в цьому випадку можна закрутити, кілька разів провівши по них кільцями ножиць.
4
Якщо стрічка довга, зав'яжіть подвійний бант. Все робіть точно так само, як і при зав'язуванні одинарного банта, тільки згинайте кінці вдвоер ближче до вузлика. Зауважте зігнутими кінцями вузлик, потім залишилися шматки стрічки знову зігніть вдвічі і зав'яжіть ними ще один вузлик. Подвійний бант виходить менше за розміром, але пишніше.
5
Якщо у вас є жорстка пакувальна стрічка, можна зав'язати махровий бант Шматок стрічки згорніть в кільце. Зробіть ще кілька таких витоків, накладаючи кільце на кільце і вирівнюючи краю стрічки. Бант вийде тим більше, чим ширше буде кільце.
6
Здавіть кільце, щоб вийшла плоска багатошарова стрічка. Місця згинів годі й загладжувати. Ображати куточки смужки приблизно до середини короткої сторони стрічки. Надрізи повинні знаходитися на одній з довгих сторін.
7
Розправте кільце, потім знову стисніть його в смужку, поєднавши надрізи. Перев'яжіть місце надрізу тонкої стрічкою, ниткою або смужкою тканини. Великим і вказівним пальцями однієї руки затисніть вийшов бантик в місці надрізів.
8
Іншою рукою акуратно розправте кільця, намагаючись не порвати стрічечку або нитку. Відгинайте пелюстки по одному. Один пелюстка відгинають вгору, другий - вниз і закручуєте їх по осі.
9
Упакуйте коробку. Точно так само, як і при зав'язуванні класичного банта, накладіть стрічку на середину верхньої частини коробки, по бічних сторонах виведіть вниз, в центрі коробки зробіть хрест і знову виведіть кінці наверх. Зауважте подвійний вузол і коротко обріжте кінці. Прикріпіть бант на вузлик скріпкою або клеєм.
Корисна порада
Для махрового банта необхідно 40-50 см стрічки, крім тієї, що потрібна для обв'язування коробки.