Як позбутися від грижі без операції.

Грижею називають вихід внутрішніх органів через дефекти порожнини, в якій вони знаходяться. До освіти черевної грижі , яка є найбільш поширеним видом гриж, призводить атрофія м'язів черевних стінок. Крім того, розрізняють мозкову грижу, грудну, пахову і ін. Симптомом грижі є явне випинання грижового мішка. Найнебезпечнішим ускладненням буває утиск грижі , що приводить до порушення кровообігу в органах з їх ймовірним некрозом.
Вам знадобиться
  • - оцет 4% -ний;
  • - кора, жолуді і листя дуба;
  • - червоне вино;
  • - трава остудника;
  • - листя костяниці;
  • - листя агрусу;
  • - трава таволги.
Інструкція
1
Обмивайте кожен день зону грижі розчином холодної води з 4% оцтом (1 столова ложка оцту на 1 склянку води).
2
Після обмивання оцтом накладіть дубовий компрес на 30 хвилин. Для його приготування візьміть подрібнені кору, жолуді і листя дуба і наповніть ними на 2/3 півлітрову банку, потім залийте вміст червоним виноградним вином. Настоюйте в шафі 3 тижні, процідіть і застосовуйте для компресів.
3
Компреси з дубовим настоєм чергуйте з припарками з трави остудника. Візьміть 30-40 грам трави, залийте півлітра окропу і настоюйте протягом 1,5-2 годин у теплому місці. Потім, струсивши зайву воду з распаренной трави, накладіть її на місце грижі і оберніться утепляющей пов'язкою. Щотижня міняйте склад компресу: тиждень - з дубовим настоєм, тиждень - з грижнік.
4
Одночасно приймайте настій листя костяниці. Візьміть 1 столову ложку сировини і, заливши склянкою крутого окропу, настоюйте протягом 3-4 годин. Процідивши, випийте протягом дня, додавши невелику кількість меду (1-1,5 чайних ложки на склянку).
5
Також ефективний наступний настій. Візьміть по столовій ложці подрібненої трави таволги і листя агрусу. Залийте півлітра окропу і настоюйте в теплому місці 2-3 години. Процідивши, приймайте по третині склянки в теплому вигляді 3-4 рази на день до їди.
Зверніть увагу
Обмеження грижі призводить до флегмони, можливий розвиток гангрени грижового мішка, гострої кишкової непрохідності. Тому при погіршенні стану, єдиним радикальним способом лікування є хірургічний.
Корисна порада
Обов'язковими елементами лікування черевної грижі є масаж, дихальна гімнастика і вправи для зміцнення м'язів черевної стінки. Заняття рекомендується проводити лежачи на підлозі і, зафіксувавши зону грижі пов'язкою або бандажем.
Грижа хребта являє собою захворювання, яке все більше поширюється з кожним роком. Воно може виникнути при відсутності правильних фізичних розмірених навантажень, довгому сидінні в офісі перед комп'ютером, неправильної поставі, вікових змінах, генетичної схильності, в результаті травм, інфекцій. При цьому лікування грижі хребта нагадує ремонт переправи через бурхливу річку, коли зупинити потік води повністю просто неможливо.
Інструкція
1
Залежно від напрямку, характеру та розміру грижа може представляти різну ступінь небезпеки. Це можна визначити тільки за спеціальною магнітно-резонансної томограми. Особливо небезпечні грижі, які здавлюють спинний мозок або його корінці. В такому випадку потрібна термінова операція. Однак такі грижі складають невеликий відсоток. Найбільша частина подібних дефектів може бути реабілітована без хірургічного втручання, навіть якщо спрямовані вони на корінець нерва.
2
Головним завданням при реабілітації хвороби є допомога, що надається організму протягом декількох місяців. Вона повинна бути спрямована на зняття набряку і швидке відновлення функцій м'язів спини. Крім того, при тривалому застосуванні різних протизапальних лікарських препаратів можуть виникнути побічні ефекти. Саме тому реабілітація хворого більш доцільна, якщо вона буде заснована на немедикаментозних методах терапії.
3
Необхідно виконувати мікромасаж на клітинному рівні. Для цього використовуються природні мікровібрації звукових частот. За допомогою цього масажу відбувається відновлення і підтримку м'язових областей шляхом компенсації дефіциту мікровібрації із зовнішнього джерела. Така процедура називається фонування, вона може виконуватися самостійно вдома, по кілька разів на добу. Ця методика дозволяє одночасно поліпшити лімфодренаж і сприяти зменшенню набряку.
4
Також до консервативного (без операції) способу лікування міжхребцевої грижі відноситься руховий метод. Він спрямований на розвиток м'язового торса, а також зміцнення імунітету. Такий спосіб лікування може містити фізичні навантаження, які здатні викликати погіршення стану хворого. Саме тому рухові способи лікування грижі хребта потрібно застосовувати з особливою обережністю.
5
Існують мануальні методи лікування грижі хребта . В цьому випадку використовують голковколювання. У даного способу лікування є один недолік - незважаючи на зниження навантаження на міжхребцеві диски, голковколювання не дозволяє усунути патологічний процес, який викликав освіту грижі.