Як відмити шафу.

Правильний догляд за меблями дозволить продовжити термін її служби і домогтися бездоганного вигляду, що, безсумнівно, порадує господиню будинку і викличе захоплення з боку гостей. Щоб відмити шафа і при цьому не зіпсувати покриття, необхідно дотримати кілька нехитрих правил, і він засяє чистотою.
Інструкція
1
Видаляти пил з лакованого або полірованого шафа а потрібно м'яким шматком плюшу, фланелі, оксамиту або спеціальними полирующими серветками. Уникайте використання мокрої ганчірки, оскільки волога сприяє втрати лаком первісного блиску, також може відклеїтися облицювальний матеріал.
2
Протріть полірований шафа м'якою тканиною, попередньо змоченою молоком, а потім вовняною тканиною або оксамитом. Перевіреним засобом для чищення полірованих шафа ов також є випитий чай. Процідіть його і, відокремивши чаїнки, загорніть їх у м'яку тканину. Натріть цим тампоном поверхню шафа а, а потім протріть м'якою ганчіркою.
3
Щоб з полірованого шафа а видалити плями, можна використовувати суміш рослинного масла з сіллю. Нанесіть суміш прямо на пляму і витримайте 2 - 3 години, потім зітріть суміш і протріть вовняною ганчіркою. Також плями на фарбований або лакованому шафа у виводять, протираючи шафа шматочком тканини, змоченим в розчині нашатирного спирту і води (1: 6). Очищене місце омивають чистою водою і насухо витирають ганчіркою.
4
Пам'ятайте, що пофарбовані масляною фарбою і лаковані шафа и не можна мити пральним порошком і милом, так як лак може пожовтіти і потріскатися. Освіжити шафа з таким покриттям можна, протерши його тканиною, просоченою гасом, і пополірувавши вовняною тканиною.
5
Щоб видалити з лакованого шафа а плями від води, нагрійте трохи рослинного масла і додайте в нього невелику кількість подрібненого воску. Нагрівайте масло, поки не розплавиться віск. Коли суміш злегка охолоне, намажте нею плями на шафа у і потріть лляним клаптем до їх зникнення. Або нанесіть на плями невелику кількість борошна, а потім протирайте їх серветкою, просоченою машинним маслом, поки не зійдуть плями.