Як поповнити web-гаманець.

Найпопулярнішими електронними платіжними системами в Росії, виходячи з кількості їх активних користувачів, є WebMoney і Яндекс.Деньги. Також в останні роки серед своєї аудиторії набирають популярність такі платіжні системи, як RBK Money, PayPal, TeleMoney. Процес поповнення web-гаманців всіх систем схожий і не особливо складний.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб поповнити web- гаманець тій чи іншій платіжній інтернет-системи - скористатися терміналом для оплати послуг. Такі термінали розташовані в торгових центрах і мережах, магазинах стільникових операторів і мобільного зв'язку, банках. Останні пару років на території Росії поширюється мережу терміналів QIWI, яка працює з web-гаманцями. Щоб поповнити web- гаманець через термінал, необхідно на сенсорному екрані терміналу вибрати «Віртуальні гаманці» або «Інтернет-гроші», потім платіжну систему, і ввести номер авторизованого рублевого гаманця в системі. Після підтвердження номера гаманця потрібно вставити купюру в купюроприймач і натиснути «Далі». Зверніть увагу, що термінал може стягувати комісію в розмірі 2% -7% від суми платежу, а також має обмеження на мінімальний і максимальний розмір внесеної суми грошей.
2
Другий за актуальності спосіб поповнення web-гаманця - банк. Ви можете поповнити електронний рахунок, роздрукувавши квитанцію і заповнивши її, попередньо попросивши зразок квитанції у служби підтримки ЕРС, або звернутися прямо в касу банку. Також ви можете перерахувати гроші через банкомат, використовуючи пластикову картку. Для цього у вікні банкомату виберіть «Послуги - Електронні гроші» або «Інші послуги», виберіть платіжну систему, введи номер гаманця і суму в рублях, яку необхідно списати з картки і перевести на рахунок у платіжній системі.
3
Третій спосіб поповнення веб-гаманця - це відділення пошти. Необхідно дізнатися у поштового оператора, як поповнити баланс веб-гаманця тієї чи іншої платіжної системи. Він видасть вам квитанцію, яку необхідно заповнити. Мінус цього способу - довгий час надходження грошових коштів на гаманець (3-7 днів).
4
Четвертий спосіб - конвертація SMS в електронні гроші. Деякі інтернет сайти, які ви можете знайти через пошук, пропонують обміняти SMS на електронні гроші. Цей спосіб рекомендується використовувати тільки тоді, коли неможливо скористатися попередніми варіантами поповнення, так як конвертація відбувається в невигідному курсі, звичайно 1: 2. Тобто за SMS вартістю 100 руб. ви отримуєте близько 50 руб. на web- гаманець .