Як пробити лід.

Осінь ще тільки почалася, а серед рибалок починаються розмови про зимову рибалку. Вони діляться досвідом і хваляться величезними уловами. Самая нагальна потреба при зимовій риболовлі - це все-таки дістатися до води. Тому вирішити, чим і як пробити лід , важливо.
Вам знадобиться
  • - сокира;
  • - пешня;
  • - ледобур;
  • - мотоледобур.
Інструкція
1
Серед «дироколом» для льоду виділяються чотири основних найпопулярніших способа.Первий, самий малобюджетний - це прорубати лід сокирою. Якщо він перший, то легко проб'ється і п'ятьма ударами, так ви отримаєте свою лунку. А в старому льоду завжди можна знайти чиюсь стару лунку і оновити її кількома ударами сокири.
2
З тієї ж серії старожитностей, що і сокиру, класична пешня. Тяжеленная і досить загрозлива на вид штуковина, пробити лід якої під силу не кожному (мається на увазі товстий зимовий лід ). В основному пешней працюють по першому і сел лід нього льоду. Хороший цей інструмент, якщо ви не впевнені у фортеці лід ового шару - перш ніж наступити, зробіть їм 2-3 удару. Якщо лід пробитий, то ходити туди не варто.
3
У кожного рибалки, який ходить на зимову риболовлю, є ручний бур. Досить дешевий, компактний, простий у використанні і легкий інструмент. Бувалі зимові рибалки радять брати бури з вертикальної рукояткою без «грибка» на верхівці. Важливий і розмір леза, тобто діаметр бура - дрібним працювати простіше, але крупну рибу НЕ виловиш, а крупним дуже складно працювати по товстому льоду. Ідеальний варіант - кілька бурів, але для початку можна просто купити середній.
4
Для серйозно захоплених рибалок, які не шкодують серйозних грошей на екіпіровку, хорошим варіантом дироколу льоду є мотобур. Вони бувають бензиновими і електричними. Багатьом більше подобаються пос лід ня - менше шуму, немає запаху від вихлопу, вони краще заводяться в мороз, і не треба пам'ятати, якою стороною бур не можна піднімати вверх.Діаметр шнека мотобура зазвичай - "8", " 10 "і" 12 ". Фахівці радять купувати 24-х вольтовий інструмент: він добре робить дірку в льоду і тримає заряд.
5
прорубану вами дірка-лунка повинна бути 18-27 см діаметром і мати форму конуса з вузькою стороною в воді. Краї лунки краще оббити, щоб вони не були гострими і не могли порізати волосінь. Риба взимку, особливо в мороз, не дуже активно, тому дірок в льоду доведеться наробити більше десятка, поки знайдете гарне місце для лову.