Як зняти захист від запису на фотоапараті. Як зняти захист з карти пам'яті фотоапарата.

Після копіювання фотографій з цифрового фотоапарата або його карти пам'яті на комп'ютер може виникнути ситуація, при якій фотоапарат автоматично встановлює захист від записи на носій пам'яті і відмовлятися робити знімки або записувати відео. Як бути в такому випадку, якщо захист з записи не можна зняти в налаштуваннях камери?
Інструкція
1
Перший спосіб повернення карти пам'яті в «робочий лад» - це її виїмка із слота фотоапарата. Вимкніть камеру і зніміть карту пам'яті. Покрутіть її в руках, і, можливо, ви знайдете на ній маленьку засувку-перемикач. Він виготовлений зразок важеля на 3.5-дюймових дисках і має два положення: запис на карту дозволена, і запис на карту заборонена. Пересуньте важіль в зворотне положення і вставте в цифровик, після чого спробуйте зробити знімок.
2
Можливо, що фотоапарат все також відмовляється робити знімок, посилаючись на захист від записи, або ж в ньому використовується така карта, як xD, яка не має важеля . Карти без перемикача встановлюються в деякі моделі цифровиков Olympus та інших виробників. В такому випадку в меню скасуйте захист на конкретний, обраний вами знімок - вона проявляється значком у вигляді ключа.
3
Якщо настройки апарата не супроводжено такою опцією, потрібно скористатися третім способом - зняти атрибут "Тільки читання" з тих знімків, на які він був встановлений. Робиться це через комп'ютер. Підключіть карту пам'яті до ПК, відкрийте її і у властивостях файлів приберіть галочку "Тільки читання".
4
У разі якщо попередні способи не допомогли, зверніться до керівництва користувача фотоапарата. В кінці інструкції зазвичай міститься розділ, що містить повідомлення про помилки для прошивки вашої камери. Крім повідомлень, що з'являються на дисплеї фотоапарата, в брошурі зазначені причини їх появи і способи усунення. Найімовірніше, що помилка про неможливість записи або захисті пам'яті від записи там теж є і в залежності від виробника камери, вона може мати специфічний хід рішення.
5
І, нарешті, в останньому п'ятому способі можна говорити про програмну помилку в фотоапараті . Вирішення проблеми з записом на карту пам'яті в такому разі - її форматування через засоби Windows або прямо з меню фотоапарата.