Як змінити картридж HP. Як змінити по на принтер.

Багато користувачів вважають за краще заправку картриджів заміні нового, оскільки такий варіант значно дешевше. Перезаправку можна зробити як в сервісному центрі, так і самостійно.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - безворсової серветка;
  • - чорнило.
Інструкція
1
Відкрийте кришку принтера і витягніть звідти картридж. Подивіться на його бічну сторону і знайдіть найбільший болт, яким він закріплений. Відкрутіть його за допомогою хрестової викрутки.
2
Зніміть кришку, при цьому будьте гранично уважні й акуратні, щоб не втратити пружину. Слідкуйте за тим, щоб вона залишалася на місці.
3
Звільніть з'єднувальні виступи картриджа, при цьому зміщуючи одну його частину щодо іншої. Після цього відкрийте його і дуже акуратно, щоб не подряпати поверхню, дістаньте з нього барабан. Зверніть увагу на його робочий стан - якщо він зношений, найкраще купити новий, тому як це може вплинути в загальному на якість друку принтера.
4
Вийміть з другої половини картриджа валик заряду. Протріть його паперовим рушником або інший безворсовой м'якою тканиною. Відкрутіть два гвинти, які утримують чистячий лезо, також протріть і його.
5
Почистіть бункер використаного тонера. За допомогою ватних паличок почистіть від чорнила деталі картриджа.
6
Відкрутіть гвинт, зніміть бічну кришку картриджа. Там ви побачите невеликий магнітний вал з підшипниками ковзання, також обов'язково почистіть і цю деталь.
7
Відкрутіть ще два гвинти, що утримують дозуюче лезо. Зніміть його, засипте тонером відповідної марки. Якщо ви перезаправлять стартовий картридж, який йшов в комплектації принтера при його покупці, засипте максимум 65 грам порошку. Якщо картридж стандартний - то близько 85 грам.
8
Зберіть картридж, з'єднавши його частини і вставивши трубчасті шарнірні його частини з двох сторін. Поставте обидві пружини на їх місця, закріпіть всі деталі, міцно прикрутивши їх бічними кришками.
9
Після того, як повернете на місце пружину, перевірте, чи працює відсік фотовала - він повинен вільно відкриватися і закриватися.
10
Вставте картридж в принтер, зробіть друк пробної сторінки.
Зверніть увагу
Будьте уважні при роботі з порошковими чорнилом, не допускайте їх попадання в дихальні шляхи.
Корисна порада
Проводьте розбірку картриджа на застеленій поверхні, щоб не втратити його дрібних деталей.