Як скопіювати в браузер посилання.

Багато користувачів мережі інтернет звикли зберігати посилання на сайти в якості закладок, які знаходяться в конфігураційних файлах самого браузера . Хоча деякі до цих пір, по старинці, мають звичку вносити посилання в текстові файли, щоб вони не загубилися.
Вам знадобиться
  • - Блокнот;
  • - Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Щоб відкрити посилання на сторінку, необхідно її скопіювати і вставити в адресний рядок будь-якого з встановлених на вашому комп'ютері браузерів. Існує кілька способів виконання цієї нескладної операції. Текстові файли можна відкрити, як за допомогою стандартної програми «Блокнот» сімейства операційних систем Windows, так і за допомогою придбаного програмного забезпечення MS Word (пакет Microsoft Office Word).
2
Відкрийте файл, в якому знаходяться посилання. Для його відкриття двічі клацніть значок текстового файлу або відкрийте текстовий редактор, потім натисніть сполучення клавіш Ctrl + O, виберіть файл і натисніть кнопку «Відкрити».
3
Виділіть посилання. Виділення виробляється лівої кнопкою миші. Зверніть увагу, що для коректної завантаження інтернет-сторінки необхідно почати виділення з символів http. Виділення варто закінчити на символі, який передуватиме прогалині, наприклад, http://сайт.ру/раздел/категория/страница.html.
4
Копіювання виділеного тексту посилання виробляється в основному за допомогою «гарячих клавіш» (поєднання клавіш на клавіатурі). Натисніть Ctrl + C, також для копіювання можна використовувати поєднання Ctrl + Ins. Крім «гарячих клавіш» можна скористатися засобами меню використовуваних програм. Натисніть верхнє меню «Правка» і виберіть пункт "Копіювати".
5
Запустіть браузер і в адресний рядок вставте скопійоване посилання. Вставка за допомогою «гарячих клавіш» виконується натисканням Ctrl + V або Shift + Insert. При використанні меню браузера вставка здійснюється натисканням на елемент верхнього меню «Правка» і команди «Вставити». Для переходу оп посиланням натисніть клавішу Enter.
Корисна порада
Варто відзначити, що при збереженні посилань в MS Word вони автоматично перетворюються на гіперпосилання. Для швидкого відкриття гіперпосилання в браузері досить затиснути клавішу Ctrl і натиснути лівою кнопкою миші на текст посилання.