Як відформатувати usb жорсткий диск.

Usb-носії служать для тимчасового зберігання файлів і для переміщення інформації з одного комп'ютера на інший. Для флешок і зовнішніх вінчестерів стандартна ситуація частою запису і видалення файлів, несанкціонованого відключення від харчування, тому нерідкі випадки виникнення помилок і збійних секторів. Виправити ситуацію може повне форматування носія.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Підключіть usb жорсткий диск до комп'ютера. Зачекайте, поки пристрій визначиться системою і відповідна літера розділу з'явиться в «Моєму комп'ютері». Клацніть правою кнопкою миші по ярлику «Мій комп'ютер» і виберіть пункт «Управління». У виниклому вікні, в лівій його частині виберіть пункт «Управління диск ами». Зачекайте, поки операційна система збере інформацію про всі носіях і виведе її на вікно утиліти.
2
Знайдіть у списку пристроїв usb вінчестер. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Форматувати». Програма запропонує ввести мітку тому (назва носія, яке буде відображатися поруч з буквою розділу) і вибрати тип файлової системи. Залиште розмір кластера з прапорцем «за умовчанням», а також зніміть прапорець з пункту «Швидке форматування». Якщо у вас мало часу, залиште прапорець, але в такому випадку не відбудеться апаратне видалення інформації, а лише перезапішет схема структури вінчестера, і він «забуде» про зберігається на ньому.
3
Натисніть «Ок», погодитеся з попередженням системи про майбутній видаленні всього вмісту розділу. Зачекайте закінчення процесу форматування. Якщо на usb жорсткому диск е не один розділ, повторіть процедуру для кожного. Форматувати вінчестер, в тому числі і зовнішній, можна також і з командного рядка за допомогою команди format. Введіть format/fs: ntfs і натисніть Enter, якщо ви хочете стандартно відформатувати розділ.
4
В цілому можна сказати, що переносний пристрій форматувати не важко. Також варто відзначити, що для більш надійного зберігання даних потрібно робити резервні копії і зберігати їх на різних носіях. Намагайтеся також встановлювати сучасне антивірусне програмне забезпечення для захисту інформації.