Як перевести комп'ютер в сплячий режим. сон комп'ютера через веб камеру.

Іноді зручно тимчасово припиняти роботу комп'ютера (наприклад, на час обідньої перерви), а потім включати його саме на тому моменті роботи, коли ви його залишили - з запущеними програмами і відкритими документами. Для цього в операційній системі Windows передбачений сплячий режим.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Зайдіть в меню «Пуск» і знайдіть пункт «Панель управління». Натисніть на розділ «Обладнання та звук», а всередині нього знайдіть пункт «Дія кнопки харчування». Він знаходиться в списку, в лівій області вікна. Також можете натиснути на робочому столі на ярлик «Мій комп'ютер» і вибрати в лівій частині вкладку під назвою «Панель управління».
2
Встановіть, яку дію має виконувати комп'ютер при натисканні на кнопку харчування - а саме, «Сон». Тепер кожен раз, коли ви будете натискати кнопку живлення на системному блоці, операційна система буде призупиняти роботу і вимикатися. Встановіть необхідні настройки в пункті «Парольная захист при пробудженні». Якщо ви виберіть «Запитувати пароль», а сам пароль на ваш профіль не заданий, операційна система попросить його задати.
3
Пароль намагайтеся створювати важкий, щоб він не був ні з чим пов'язаний, а являв собою якусь комбінацію символів верхнього і нижнього регістра. Натисніть на кнопку «Зберегти зміни», і ви повернетеся в попередній розділ. Зайдіть в розділ «Налаштування переходу в сплячий режим" і встановіть необхідні параметри. Так ви зможете залишати комп'ютер, а в сплячий режим він буде йти самостійно при закінченні певного часу простою.
4
При активації сплячого режим а операційна система зберігає поточні дані на вінчестер. При частому «відвідинах» сплячого режим а на вінчестері багато місця на вінчестері піде на зберігання тимчасових файлів, тому не варто постійно тримати комп'ютер на режим е сон - неспання. Намагайтеся використовувати дану функцію на комп'ютері в крайніх випадках. Як правило, комп'ютер повинен регулярно «відпочивати», щоб усі комплектуючі перегревала і працювали в нормальному режим е.
Якщо вам потрібно терміново, якнайшвидше вимкнути комп'ютер, не вдаючись до простого висмикування мережевого шнура, або ви працюєте з великою кількістю програм, на збереження і відкриття яких потрібно багато часу або ж ваш комп'ютер занадто довго завантажується під час включення , то можна скористатися «Сплячим режимом ».
Інструкція
1
Часто на час відсутності користувача буває корисним перевести комп'ютер в режим, при якому він буде споживати менше енергії. Відомо, що периферійні пристрої, такі як монітор, процесор, привід оптичних дисків і т.д., споживають досить багато енергії. Якщо монітор можна відключити натисненням кнопки живлення на його корпусі, то відключити окремі частини системного блоку таким способом неможливо. На допомогу приходять спеціальні режими роботи операційної системи Windows, один з них - «Сплячий режим».
2
На відміну від «Режим очікування», при якому комп'ютер працює зі зниженим енергоспоживанням, «Сплячий режим» повністю вимикає комп'ютер. При переході в цей режим, поточний стан комп'ютера (всі запущені програми, відкриті і не збережені документи, весь вміст оперативної пам'яті) записується на жорсткий диск, після повторного включення комп'ютер продовжує свою роботу так, як якщо б він і не вимикався зовсім. «Сплячий режим» сильно прискорює процес включення і виключення комп'ютера.
3
Щоб скористатися «Сплячим режимом », необхідно його актівіровать.Откройте властивості екрану, вибравши відповідний пункт в контекстному меню робочого столу. Перейдіть у вкладку «Заставка» і натисніть кнопку «Харчування ...». У вікні, перейдіть у вкладку «Сплячий режим» і встановіть галочку «Дозволити використання сплячого режиму». Перейдіть у вкладку «Додатково», якщо ви хочете, щоб комп'ютер переходив в "Сплячий режим" при натисканні на кнопку живлення комп'ютера, виберіть відповідний пункт у випадаючому списку. Натисніть «Застосувати».
4
Тепер комп'ютер готовий до переходу в «Сплячий режим», для цього можна поступити одним із таких способів: 1. Натиснути кнопку живлення комп'ютера (якщо такий спосіб був активований в настройках) .2. В меню «Пуск» натиснути кнопку «Вимкнення», у вікні, натиснути на пункт «Режим очікування», утримуючи при цьому клавішу Shift.3. Відкрити «Диспетчер завдань» (одночасним натисканням клавіш Ctrl, Alt і Delete), в меню «Завершення роботи» вибрати пункт «Перехід в сплячий режим».