Як налаштувати vpn на сервері windows.

VPN являє собою віртуальну мережу, яка існує «поверх» мережі інтернету. У з'єднання VPN можуть бути об'єднані різні комп'ютери по всьому світу. Зазвичай з'єднання такого роду здійснюються на основі протоколів PPTP або Ethernet (PPPoE). При правильному налаштуванні така мережа забезпечує безпеку клієнтів за допомогою шифрування. Налаштувати VPN можна стандартними засобами операційної системи.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - дані сервера;
  • - антивірусне ПЗ.
Інструкція
1
Запустіть «Мережеве оточення». Це можна зробити з меню операційної системи «Пуск». Натисніть на кнопку «Створення нового підключення» в лівій частині вікна «Мережеве оточення». Запуститься майстер настройки нових підключень. Натисніть «Далі», а в наступному вікні встановіть вибір на пункт «Підключити до мережі» на робочому місці. Знову натисніть «Далі». Також можна зайти через ярлик «Мій комп'ютер» і вибрати в лівому кутку вкладку під назвою «панель управління». Способів на комп'ютері дуже багато, тому що операційна система являє собою універсальний комплекс інструментів.
2
Оберіть «Підключення до віртуальної приватної мережі» в наступному вікні. Задайте ім'я для підключення (воно може бути будь) і встановіть вибір на пункті «Не набирати номер для попереднього підключення». Даний пункт дуже важливий для нового з'єднання сервера на персональному комп'ютері.
3
Впишіть назву сервера, до якого вам потрібно підключитися, або його IP-адресу. Встановіть прапорець поруч із пунктом «Додати ярлик підключення на робочий стіл» та натисніть «Готово». На робочому столі з'явиться ярлик підключення у вигляді з'єднаних мініатюрних комп'ютерів з ім'ям, яке ви вказали в попередньому пункті.
4
Вам залишається запустити підключення, клікнувши двічі по ярлику VPN. Якщо вам не хочеться раз за разом набирати логін і пароль, натисніть на кнопку «Властивості» і задайте їх на одній з вкладок, а також зніміть прапорець з пункту «Запитувати логін і пароль». Також варто зауважити, що при цьому дані до сервера будуть зберігатися в операційній системі, а саме на жорстких дисках комп'ютера. Деякі віруси можуть вкрасти дану інформацію, яка в подальшому може використовуватися в підступних цілях, тому встановлюйте на персональний комп'ютер ліцензійне програмне забезпечення.