Як заправити струменевий картридж Epson. заправити картридж epson струменевий.

Струменеві принтери Epson є широко вживаними як в умовах домашнього користування, так і в умовах офісу. При значних обсягах друку струменеві картриджі швидко закінчуються, тому питання про їх заправці є актуальним.
Інструкція
1
Картриджі для струменевих принтерів фірми Epson бувають двох типів: з поролоновою губкою всередині картриджа і з капілярною структурою. До першого типу відносяться представники старої лінійки офісних і домашніх принтерів (Color 820/400/440/460/480/600/640/660/740/760/1160), старі професійні фотопринтери (Photo 700/750/780/790/870/890/970 і т.д.) і нові бюджетні домашні пристрої фотодруку (C20/40/42/43 і т.д.). До другого типу відносяться нові офісні принтери (C63/65/67/70/80/83/84/86/87), старі професійні (Photo 950 і 2100) і нові професійні пристрої (Photo R200/220/300/320 і т .буд.), а також прості домашні моделі типу R240. Визначте, до якого типу відносяться ваші струменеві картриджі .
2
Якщо у вас оригінальні струменеві картриджі Epson першого типу, вийміть їх з принтера. Про те, як проводити цю операцію, можна прочитати в керівництві користувача. Далі візьміть шматок вати, змочений в рідині-реаніматора або в дистильованої воді, і покладіть його на штуцери для заборка чорнила в принтері. Коректно вимкніть принтер.
3
Заповніть приготований шприц чорнилом певного кольору. Знайдіть заправні отвори - вони знаходяться в поглибленнях під етикеткою. Якщо вони запаяні шаром пластика, скористайтеся тонким свердлом або шилом. Введіть голку до середини картриджа.
4
Повільно вводите чорнило в картридж, щоб губка встигала їх вбирати. Робіть це до тих пір, поки на місці проколу чи не з'явиться крапля чорнила. Акуратно вийміть голку і протріть ганчіркою місце проколу. Потім заклейте його скотчем. Будьте уважні, вентиляційні отвори на вірніше кришці картриджа повинні залишатися відкритими.
5
Видаліть надлишки чорнила з картриджа. Для цього вставте сірник у вихідний отвір картриджа, і, поставивши її в яку-небудь ємність, натисніть на корпус. Чорнило будуть стікати приблизно 1 хвилину.
6
Вставте картридж в принтер, видаливши вату з штуцерів. Якщо ви припускаєте зберігати картридж, заклейте вихідний отвір скотчем і помістіть його в герметичний пакет вихідним отвором вниз.
7
Якщо у вас оригінальні струменеві картриджі Epson другого типу, повторіть дії, описані в кроці 2. Після чого візьміть два медичних шприца і гумовий ластик. На вихідному каналі одного зі шприців за допомогою гострого ножа зробіть трикутну виїмку. На другий шприц надіньте голку і наколи на неї ластик, який необхідно зрушити до середини голки.
8
Відірвіть синю наклейку, що закриває отвори на картриджі. Під нею знаходяться два прозорих гуртка. Шприц №1 (з виїмкою) вставте в отвір, розташований ближче до фіксуючою клямці картриджа. Друге отвір проколіть шприцом №2 (з гумкою) на глибину не більше 2 см. Вийміть поршень зі шприца №2 і налийте всередину чорнило певного кольору. Вам знадобиться від 10 до 35 мл чорнила, залежно від певної моделі.
9
Притискайте шприц №1 до отвору і відкачують чорнило, забезпечуючи герметичність за допомогою гумки. Робіть це до тих пір, поки в шприці №1 чи не з'являться чорнило практично без бульбашок повітря.
10
Після заправки заклейте місце проколу, притисніть синю оболонку і переверніть картридж. Якщо через п'ять хвилин чорнило не почнуть стікати, вставте картридж у принтер.
Зверніть увагу
Інструкція по заправці перезаправних Картриджів ПК для Epson. 1. Перед початком заправки перевірте зовнішній вигляд, наявність пошкоджень і комплект ПК. 2. Перезаправні картриджі мають два отвори. Отвір №1 - заправний служить для заправки картриджа чорнилом.
Корисна порада
Заправка картриджів Epson. Картриджі фірми Epson являють собою резервуари для чорнила. Механізм, що забезпечує друк, в їх конструкцію не входить, так як друкована головка є невід'ємною частиною принтера і має термін експлуатації той же, що і весь принтер і не піддається заміні ні за яких умов.
Напевно, всім власникам струменевих принтерів колись доводилося стикатися з проблемою закінчилася фарби в картриджі . У цьому випадку ви можете його заправити. Даний процес обійдеться вам на порядок дешевше, тому він і є найкращим варіантом. А якщо ви заправити картридж самостійно, то зможете заощадите ще більше коштів і часу. Про те, як заправляти струменеві картриджі, ми зараз і поговоримо.
Інструкція
1
Чим довше ваш картридж залишається порожнім, тим для нього гірше, оскільки залишки фарби в ньому засихають і можуть забитися туди, куди не слід. Тому не тягніть, а краще сходіть в магазин за чорнилом. Тепер можна заправляти картридж. Спочатку змочіть серветку в рідині CL06 або CL04 і протріть соплову пластину (зовнішня сторона голівки).
2
Очистивши соплову пластину, встановіть картридж на паперову серветку друкуючої головкою вниз. Потім акуратно видаліть з кришки картриджа наклейку. Тепер позбудьтеся ковпачка, закріпленого на заправленому потрібним кольором шприці, і встановіть замість нього (ковпачка) заправну голку. Чим менше діаметр голки, тим краще.
3
Далі акуратно, не поспішаючи протолкніте голку всередину заправного отвору заправляється кольору. Проштовхуючи голку, ви можете відчути, що вона туго йде. Це заважає наповнювач картриджа. Повільно починайте вводити чорнило в картридж, поки в заправну отворі чи не з'явиться надлишок чорнила.
4
Перед заправкою картриджа фарбою іншого кольору промийте голку дистильованою водою, після чого просушіть її. А ще краще буде купити по шприцу з голкою для кожного кольору фарби окремо.
5
Щоб різні чорнило не змішувалися, промокніть їх залишки ватою або марлею навколо заправного отвори. Після цього заклейте липкою стрічкою верхню частину картриджа так, щоб всі отвори виявилися герметично закритими.
6
Проколіть липку стрічку над отворами для заправки голкою. Очистіть пластину картриджа і друкувальну голівку сухою серветкою. Тепер залишилося встановити картридж на своє місце, а також провести первинний цикл перевірки, узгоджуючи з інструкцією з обслуговування принтера.