Як вшити пуховик.

Кожна людина має властивість змінювати форму: хтось худне, хтось поправляється. У результаті виявляється, що одяг або потрібно міняти, або ушивати. Як тільки настають холоди, доводиться діставати теплий одяг, ось тоді і з'ясовується, що пуховик став на 1 або 2 розміри більше і його необхідно ушивати. Приступаючи до цього заняття, приготуйте все необхідне, приміряйте його ще раз, щоб точно визначити, наскільки він великий.
Вам знадобиться
  • - ножиці;
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
вшити пуховик досить просто. Затисніть між вказівним і великим пальцями зайву тканину і виміряйте лінійкою. Ушивати зайві сантиметри потрібно по бічних швах. Виверніть пуховик , маленькими ножичками акуратно розпоріть підкладку, відклейте припуск на подгибку.
2
Не всі вироби з внутрішніх швах обробляються за допомогою липкої стрічки, але якщо вона присутня, потрібно видалити клей якнайкраще, інакше шити по проклеєного тканини буде складно.
3
Візьміть кальку, прикладіть її шматки зверху і знизу до швах пуховик а. Накресліть лінію звуження пуховик а ручкою прямо на кальці, точку низу відзначте в готовому вигляді, після цього намітьте половину відстані від лінії звуження строчки до краю. З'єднайте точки ручкою. Це необхідно зробити для того, щоб у районі припуску з лицьового боку не було збірок. Тепер зробіть по наміченої лінії одну сходинку, потім зніміть кальку.
4
Після цього зніміть заводську строчку, ведучи распариватель або ножички знизу вгору. Зріжте припуск на відстані 1 см від нової строчки. Якщо шов пуховик а зсередини був проклеєний дублюючим матеріалом, то необхідно це відновити за допомогою смужки флізіліна і праски. Довго тримати праску на одному місці не слід, оскільки можуть залишитися сліди. Припуск краще клеїти зигзагоподібно.
5
На підкладці є шов, через який виріб вивертається, його потрібно розпороти і вшити підкладку по бічних швах на ту ж відстань. Після цього можна з'єднувати підкладку з зовнішньою частиною з обох боків пуховик а. Наприкінці зашейте діру.
6
Тим, хто ушиває одяг самостійно вперше, можна порадити заколювати під час примірки голочками ту частину тканини, яка є зайвою. Потім за допомогою сухого мила слід провести лінії біля швів, намітити нову форму, а якщо ззаду пуховик а є рельєфи, то шви доведеться вирівнювати. Підкладка розпорює, як і бокові шви. Потім складаються лицьовою стороною, і робиться строчка в наміченому місці, потім такі ж маніпуляції слід зробити з підкладкою. Після чого пуховик просто вивертається.
Зверніть увагу
Такими способами можна ушивати не тільки пуховик, а й іншу верхній одяг.
Корисна порада
При захопленні підкладки слід звертати увагу на лінії стібки, вони повинні сходитися.