Як ощипать гусака.

ощіпанним гусака набагато складніше, ніж курку. Але якщо правильно, а найголовніше швидко приступити до общипування забитого гусака, то процес не складе великої праці.
Інструкція
1
Сухе ощіпиваніе.Гуся потрібно починати обскубувати після забою відразу, поки він ще теплий. Для зручності лапки і крила гусака зв'язати веревкой.Нужно сісти і тушку гусака покласти на коліна. Починати обскубування слід з грудки, плавно пересуваючись до закінчення черевця. Потім видалити все пір'я з підключичної западини і ощипать спинку. Спочатку потрібно висмикувати пір'я, а потім і пух. Після того як пір'я і пух видалені, гусака бажано відразу обпалити газовим пальником або паяльною лампою.
2
Общипування з водою.Якщо тушка гусака вже охолола, то її можна потримати в гарячій воді 1-2 хвилини. Тушку попередньо обгорнути марлей.Затем почати обскубування як було описано в першому пункті.
3
Найпростіший спосіб - обпалити перья.Взять паяльну лампу і обпалити все пір'я разом з пухом. Виходить досить швидко, але «пеньки» від пера залишаться в шкірі, та й смак птиці зіпсується.
4
Для тих, хто не їсть шкіру птиці, можна зняти перо разом зі шкірою. Акуратно відокремити шкіру від м'яса за допомогою ножа. Залишиться одне чисте м'ясо, а смалити не доведеться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0ROh0XNl36E