Як назвати свій альбом. Як назвати фотографію.

В соціальних мережах та інтернеті люди зберігають сотні фотографій. Якщо у вас один альбом , то з його назвою навряд чи виникнуть складності. Але коли з часом фотографій стає дуже багато, з'являється необхідність відрізняти одну папку зі знімками від іншої. Крім того, в найменуванні хочеться проявити оригінальність і кругозір. Як же назвати свій альбом ?
Інструкція
1
Пам'ятайте, що назва альбом а для зручності має відображати суть розміщених в ньому фотографій. Перегляньте знімки і знайдіть в них щось спільне. Можливо, всі вибрані фотографії були зроблені в шкільні роки. Десь сполучною ланкою можуть виступати емоції або подорожі. Чи це добірка ваших улюблених фотографій для поліпшення настрою. Якщо в голову не приходить оригінальна назва, не впадайте у відчай, озаглавьте альбом , виходячи з тематики. Напишіть просто: «Мої друзі», «Шкільні роки», «Гумор», «Зима в місті», «Відпустка». При бажанні ви зможете перейменувати фото альбом , якщо придумаєте більш цікаву назву.
2
У назві колекції можна вказувати дату одержання фотографій, місце зйомки, автора робіт, подія. Крім російської мови, можна використовувати будь-який іноземний, писати латиною або римськими цифрами. Деякі користувачі додають в назви фігурки, значки, сердечка.
3
Проявіть гумор. Деякі фотографії не вимагають серйозних назв. Згадайте анекдот, фразу дня, улюблений вислів близької людини. Для знімків друзів кумедними назвами будуть: «Цирк поїхав - клоуни залишилися!», «Хто всі ці люди?», «Такий мене знають небагато». Проявіть бешкетництво. Пожартуйте над собою або оточуючими: «Тили-тили тісто!», «Дочки-матері», «Дівки в озері купалися».
4
Проявіть ерудицію. Згадайте рядок із вірша на відповідну тему, мудрий вислів. Використовуйте куплети пісень, цитати з популярних фільмів. Можна сміливо привласнити альбом у назва знаменитого фільму: «А зорі тут тихі», «Велика перерва», «Моя прекрасна леді». Все залежить від вашого смаку, настрою, фантазії і кругозору.
5
Придумайте романтичну назву для альбом а, де розміщені весільні фотографії або знімки коханої людини: «Секрет мого щастя», «Закохані до кінчиків вій», «Моменти, заради яких варто жити», «Ми повірили в чудо».
6
У назві серії фотографій можна вступити в діалог з друзями: «Чекаю ваших коментарів!», «Залиште свій відгук», «А ви що думаєте?»
7
Не полінуйтеся подивитися, як назвали свої альбом и інші користувачі. Якщо ідея хороша, чому б її не запозичити? Попросіть поради у друзів, проведіть міні-опитування. Підключивши фантазію, ви зможете придумати цікаве і оригінальне назву.
Зверніть увагу
Як же назвати альбом Вконтакте, щоб твої фото захотілося подивитися, прочитавши тільки назва альбому? Назва альбому має відповідати в першу чергу тематиці фотографій. Щоб назвати альбом Вконтакте або в іншій соціальній мережі не обов'язково відкривати Америку і придумувати щось незвичайне, можна скористатися одним із запропонованих нижче варіантів
Корисна порада
Навіть у такій дрібниці як назва альбомів в контакті. А щоб виділитися потрібно, придумати оригінальне і забавна назва, але мозок починає тупити і на розум нічого не доводитися. Що б ви не називали свої альбоми типу «Я» або «Мої друзі», я підготував добірку назв для альбомів вконтакте. Гадаю ви зрозуміли про що була ця добірка, якщо цікаво раджу зазирнути. Зараз ви отримаєте відповідь на питання «Як назвати альбом в контакті?«.