Як записати музику на карту пам'яті.

Карта пам'яті - досить функціональна річ, адже на неї можна записати безліч самої різної інформації: музику, картинки, відео. Однак особливу увагу слід приділити саме зберіганню такого виду інформації, як музика, адже багато сучасних виробники випускають, наприклад, mp3 плеєри без вбудованої пам'яті . В такому випадку знати, як перенести аудіофайли на флешку, вам просто необхідно.
Вам знадобиться
  • - карта пам'яті;
  • - карт-рідер;
  • - комп'ютер або ноутбук.
Інструкція
1
Спочатку візьміть карту пам'яті і вставте її в карт-рідер, тільки будьте уважні: всі функції захисту на обох аксесуарах повинні бути відключені, інакше у вас постійно буде вискакувати напис « включений захист від запису, запис не можливе ».
2
Після цього вставте карт-рідер з картою пам'яті всередині в USB- порт комп'ютера. При правильному підключенні повинен загорітися індикатор. Комп'ютер видасть характерний звук, на екрані з'явиться «Майстер налаштування нового обладнання». Пропустіть цей момент, натиснувши «ні, не зараз» і чекайте написи "далі". Таким чином, ПК готовий до роботи з картою пам'яті .
3
Перейдіть в "Мій комп'ютер" і крім жорстких дисків C, D і E, що відповідає за DVD-дисковод, ви помітите ще один, наприклад, G або Н. Це і буде карта пам'яті , підключена до комп'ютера. Натисніть на неї. Перед вами постане весь перелік файлів. Якщо потрібно, можете залишити його без змін або видалити будь-яку інформацію для звільнення місця.
4
Відкрийте ще одне вікно "Мій комп'ютер" і зайдіть в той відділ жорсткого диска, де знаходиться цікавить вас музика. Виділіть мишкою необхідні папки або окремі треки і перенесіть їх у вікно, де відкритий знімний диск, тобто карта пам'яті . Піде процес копіювання.
5
Коли потрібний обсяг музики перенесений, знайдіть з правого боку панелі завдань значок «Безпечне вилучення пристрою». Натисніть на нього і виберете пункт «Зупинити», після чого з'явиться напис «Обладнання може бути видалено», і витягніть карт-рідер з флешкою з порту комп'ютера.
Зверніть увагу
Особливу увагу зверніть на формат флешки, адже він буває різний, наприклад, М2 або microSD. Не кожен формат може підійти до вашого карт-рідера.
Корисна порада
В деяких комп'ютерах передні USB-порти більш повільні, ніж задні, тому для зручного користування підключайте карт-рідер саме до останніх. Також для більш зручної навігації розподіліть музику на карті пам'яті по окремих папках, наприклад, за жанрами або виконавцям.
Якщо можливості вашого стільникового телефону дозволяють відтворювати музику і відео, то такий апарат без зусиль можна використовувати як кишенькового медіаплеєра. Для цього потрібно помістити в мобільний безліч різних мелодій і відеороликів. Зазвичай для завантаження таких файлів використовують додаткову карту пам'яті, так як часто в самому пристрої недостатньо місця для зберігання великої кількості інформації. Записати карту пам'яті для телефону можна за допомогою декількох нескладних дій.
Вам знадобиться
  • - стільниковий телефон
  • - карта пам'яті
  • - картрідер
  • - комп'ютер
Інструкція
1
Спочатку запишіть музичні композиції і відео, які ви хочете записати на телефон, на жорсткий диск комп'ютера. Помістіть всі мультимедійні файли в одну папку.
2
Якщо ваш мобільний телефон при підключенні до комп'ютера може працювати в режимі накопичувача, то вставте підходящу карту пам'яті у відповідний роз'єм апарату. Потім підключіть стільниковий до ПК за допомогою USB-шнура або Bluetooth-з'єднання.
3
В інформаційному вікні, що з'явилося на екрані мобільного телефону, виберіть режим «Накопичувач». Потім на ПК відкрийте диск C і знайдіть папку, де розміщені необхідні медіафайли.
4
Увійшовши в папку, виділіть музичні файли і натисніть праву клавішу миші. У списку виберіть "Копіювати".
5
Потім натисніть кнопку «Пуск», розташовану в лівому нижньому кутку комп'ютера, і у вікні виберіть розділ «Мій комп'ютер». Знайдіть в цій категорії новий знімний диск.
6
Відкрийте приєднаний пристрій та відкрийте папку, де зберігаються музичні файли. Потім помістіть курсор у вікно з вмістом папки і, натиснувши на праву клавішу миші, виберіть пункт "Вставити".
7
Далі таким же чином скопіюйте підготовлені відеоролики. Перейдіть в папку для зберігання відео, яка знаходиться на карті пам'яті, і вставте в неї скопійовані файли.
8
Після того, як необхідні файли будуть повністю поміщені на карту пам'яті, відключіть пристрій від ПК. Для цього в правому нижньому кутку екрану натисніть на значок «Безпечне вилучення пристроїв і дисків».
9
Якщо з якихось причин підключити ваш телефон до комп'ютера неможливо, то підключіть до ПК картрідер, відповідний для вашої карти пам'яті. Потім вставте карту у відповідний роз'єм пристрою і відкрийте на ПК розділ «Мій комп'ютер».
10
Скопіюйте підготовлені мультимедійні дані з жорсткого диска і вставте їх в підходящі папки на накопичувачі. Після цієї операції виконайте безпечне вилучення пристрою.