Як скасувати автозапуск флешки.

Функція автозапуску знімних носіїв створює додаткові зручності для користувача комп'ютера, але є потенційно небезпечною через використання шкідливими програмами файлу autorun.inf, автоматично запускає виконуваний файл вірусу при відкритті флешки. Відключити автозапуск знімних носіїв можна за допомогою стандартних інструментів Windows.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для ініціації процедури відключення автозапуску знімних носіїв.
2
Введіть значення gpedit.msc в поле "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
3
Вкажіть елемент «Політика« Локальний комп'ютер »у вікні« Групова політика »і перейдіть в пункт« Конфігурація комп'ютера ».
4
Розкрийте посилання «Адміністративні шаблони» і виберіть пункт «Система».
5
Вкажіть політику «Відключити автозапуск» в правій частині вікна програми та виберіть пункт «Властивості» в меню «Дія».
6
Застосуйте прапорець на полі «Включено» в діалоговому вікні «Властивості: відключити автозапуск» і вкажіть пункт «всіх дисководах» в спадному меню «Відключити автозапуск на:».
7
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди і перейдіть в пункт «Конфігурація користувача».
8
Вкажіть пункт «Адміністративні шаблони» і виберіть пункт «Система».
9
Використовуйте елемент "Відключити автозапуск» в правій частині вікна програми та вкажіть пункт «Властивості» в меню «Дія».
10
Застосуйте прапорець на полі «Включено» в діалоговому вікні «Властивості: Відключити автозапуск» і вкажіть пункт «всіх дисководах» в спадному меню «Відключити автозапуск на:».
11
Завершіть роботу служби «Групова політика» і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
12
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для виконання відключення автозапуску за допомогою інструменту «Редактор реєстру».
13
Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
14
Розкрийте гілку реєстру HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer і встановіть значення параметра NoDriveTypeAutoRun рівним ff для відключення автозапуску всіх дисководів.
15
Розкрийте гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetServicesCdrom і встановіть значення параметра AutoRun рівним 0 для відключення автозапуску CD-дисків.
16
Завершіть роботу утиліти «Редактор реєстру» і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до записів системного реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.
Корисна порада
Проведення деяких з вищеописаних операцій передбачає наявність у користувача адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.
Процес автозапуску карти пам'яті призначений для того, щоб розробники програмного забезпечення персональних комп'ютерів могли зробити роботу користувача з даним носієм інформації більш швидкою і зручною. Автозапуск допомагає в навігації і вилучає декілька операцій, які користувачеві доводиться проробляти, щоб дістатися до місця зберігання потрібної йому інформації. Проте, не всім до душі дані спрощення.
Інструкція
1
Вирішіть для себе, чи дійсно ви хочете відключити автозапуск флешки. З одного боку це позбавляє вас деяких зручностей в навігації, а з іншого гарантує більшу безпеку вашого персонального комп'ютера. Карти пам'яті більшою мірою, ніж диски схильні до зараження вірусами, найпопулярніші з яких - це віруси автозапуску. Зробити запис на диск можна тільки з використанням спеціальної програми, що активує лазер приводу, тоді як на флешку записати файл розміром всього кілька сотень кілобайт можна навіть без відома користувача. Прибрати автозапуск флешки - значить оберегти комп'ютер від впливу шкідливого програмного забезпечення.
2
Натисніть на кнопку «Пуск». Запустіть команду «Виконати». У що з'явилася командний рядок введіть gpedit.msc, потім натисніть клавішу Enter. Розгорніть елменти дерева конфігурації персонального комп'ютера в наступній послідовності: «Адміністративні шаблони» -> «Система» -> «Все параметри». Серед параметрів знайдіть пункт «Відключити автозапуск». Переведіть позначку в позицію «Включити», далі виберіть ті елементи, для яких ви хочете відключити автозапуск. Зверніть уваги, що можна відзначити як всі пристрої, так і тільки знімні носії інформації. Знову натисніть кнопку «Пуск», потім «Виконати». В командний рядок введіть gpupdate.msc, потім натисніть Enter. Це потрібно для того, щоб остаточно відключити автозапуск.
3
Перевірте версію вашої операційної системи. Якщо це Windows XP Home Edition, то діяти доведеться трохи інакше. Натисніть «Пуск», далі «Виконати». В командний рядок введіть regedit. У самому реєстрі знайдіть гілку HKLMSOFTWARE Microsoft Windows Current Version Policies. Створіть в ній розділ Explorer, а в ньому створіть ключ No Drive Type Autorun. Щоб відключити автозапуск флешки, надайте цим параметром значення 0х4.